Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek hogyan sikerül (t) az...

Kinek hogyan sikerül (t) az önbizalmát növelni és minek a segítségével (könyv stb. )?

Figyelt kérdés
Sajnos az önbizalom terén eléggé hadilábon állok. Köszönöm a segítségeteket!
2012. márc. 20. 23:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem rossz könyv:

[link]

Sok helyütt le lehet tölteni ingyen, pdf formátumba. Nekem is aktuális lenne feleleveníteni a benne olvasottakat.

2012. márc. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
elkezdtem sportolni..
2012. márc. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Nekem is bejött amit az első ajánlott.

Ezen kívül: Louise L. Hay - Éld az életed, Osho könyvek.

2012. márc. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a sport segített, elkezdtem lovagolni, lovakkal foglalkozni. Azóta nagyobb az önbizalmam, kiegyensúlyozottabb vagyok, határozott, és több energiám is van.
2012. márc. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Paulo Coelho könyvei.Egyébként pedig a külsőm formálása,szoli,ruha,mozgás-kirándulás,rossz szokásaim ritkulása.
2012. márc. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%

Már ne is haragudjatok, de egy könyv hogy tud ebben segíteni? Hogy tud ebben segíteni bármi?


Nem is biztos, hogy kevés az önbizalmad, csak tisztábamn vagy a korlátaiddal és a lehetőségeiddel.

2012. márc. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Azóta volt olyan, hogy visszacsúsztatok? Vagy el lehet érni, hogy stabilan erős önbizalmunk legyen?:)


"Nem is biztos, hogy kevés az önbizalmad, csak tisztábamn vagy a korlátaiddal és a lehetőségeiddel."


Ennek a lehetősége is fennállhatna. Köszi, hogy felvetetted. De nem erről van szó. Rossz látni, hogy kevésbé jóképűbb fiúknak van barátnője... Ha ronda lennék, beletörődnék a dologba. De így?:)

2012. márc. 21. 18:43
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

16:09

Egyszerűen. Rávilágít sok dologra, amire magadtól nem biztos, hogy rájössz. Ezek szerint neked nincs á szükséged, örülj neki.

Pl. rávilágíthat arra is, hogy a korlátaidat le lehet dönteni, a lehetőségek pedig végtelenek.

2012. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Pont azért kérdeztem volna, mert nekem is nagy szükségem lenne rá! Viszont semmi ilyesmivel nem jutottam előrébb! Se pszichológus, se könyv, se baráti beszélgetés, semmi nem segített.

2012. márc. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

18:38

Hát, passzolom. Nekem segített. Eddig szinte minden ilyen könyv amit olvastam. Lehet, hogy nem azonnal és nem sokat, de volt hasznuk. Hogy neked miért nem jött be, azt nem tudhatom.

De pl. a pszichológus és a baráti beszélgetés nekem sem segített.

Olvass Byron Katie-t ha eddig még nem tetted. Hátha.

2012. márc. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!