Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is felemészt a hitel?

Titeket is felemészt a hitel?

Figyelt kérdés

Egyszerűen másra sem tudok gondolni csak arra, hogy mit hogyan kéne csinálni. Próbálom a határidőt tartani de nem mindig sikerül.


Utálom a hétköznapokat, mert minden órában percben arra gondolok, hogy mindjárt hív a bank vagy küld egy levelet.


2012. márc. 27. 18:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Nekem eddig "csak" diákhitelem van, de anyukám a sok stressztől beteg lett. Ne tedd magaddal azt amit ő. Próbálj valami lelki megnyugvást találni, mert így bele fogsz őrülni. Jógázz, tombolj rock zenére, boxolj vagy valami.
2012. márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a könyvet ismered?


*****


Itt beszél is:

http://www.youtube.com/watch?v=Emws-gnrkqU



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nincs szerencsére, de nagyon sajnálom azokat, akiket folytogatnak a hitelek. Talán meg kellene kérni /persze csak ha ingyen segít!/ egy pénzügyi tanácsadót, amolyan Tóth urat, aki a TV-ben is szokott családoknak segíteni. Hátha kisakkozik valamit, amely enyhítene a gondjaitokon.
2012. márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

egyszer már beszéltem egy pénzügyi tanácsadóval aki kitalálta, hogy a szüleim a házukra vegyenek fel jelzálog hitelt és fizessék ki az én hitelemet, így nekem már nem lesz hitelem


Nagyon okos nő volt.

2012. márc. 27. 18:11
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hál istenek letelt már.Kemény 5 éven keresztül fizettük vissza,szinte mindenről lemondva.Voltak átsírt álmatlan éjszakáim.De mindent az utolsó fillérig visszafizettünk,és végre a fizetésem jelentős része megmarad..Ezért pontosan tudom mit élsz át,de csak annyit tudok mondani,hogy kitartás.Egyszer letelik nektek is.A lényeg,hogy ne vegyetek fel újabb és újabb hiteleket.

38/N

2012. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
62%
Nekünk volt, de kifizettük. Szerencsére sose emésztett minket különösebben a dolog. Amúgy a bankok inkább olyanokra szállnak rá, akiknek nagy elmaradásuk (több hónap) van.
2012. márc. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

augusztusban nem tudtam befizetni egy részletet és a márciusit, de már küldték, hogy felbontják a hitelszerződést


természetesen áprilisban befizetek egy részletet, de ha már felbontották a szerződést akkor nem tudom hogyan tovább

2012. márc. 27. 18:29
 8/24 anonim ***** válasza:
88%

Nekünk nincs hitelünk szerencsére, de mindenünk meg van. És ezt kevés ember mondhatja el magáról itt Mo-n sajnos.


Azokat sajnálom csak, akik lakásra/házra vesznek fel hitelt vagy esetleg még autóra..


Azokat pedig nem sajnálom, akik FELESLEGESEN vesznek fel hitelt TV-re, DVD lejátszóra és egyéb "haszontalan" dologra.

Rengeteg olyan hitel adósság van, amit erre vesznek fel és nem fizetnek..


Üdv,

egy bankos.

2012. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%
Szerencsére az én szüleim se vettek fel hitelt...apám logikusan és ésszerűen gondolkodott, és gondolta jövőre is hogy mi lesz ha nem lesz munkája és/vagy tripla annyit kell majd törleszteni estébé. Én se fogok ilyet csinálni, inkább éljek meg kicsit nehezebben mint hogy a hiteleket kelljen folyton fizetnem.
2012. márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon megértelek,mi is így vagyunk. "csak" lakáshitelünk van,de az épp elég.Párom két helyen dolgozik, nekem most sajna megszűnt a másodállásom, de keresek helyette,mert muszáj. Ismerem ezt az érzést,hogy megcsörren a telefon és összerándul a gyomrod. Nekem is volt ilyen időszakom, most szerencsére nincs elmaradásom. Nem a legjobb megoldás, de én már sokszor nem vettem fel a telót,mert mondtam hogy attól,hogy naponta felhívnak attól nem fogok tudni fizetni.

Kitartás!

2012. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!