Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki arra ösztökéli az...

Mindenki arra ösztökéli az embert h védekezzen a nem kívánt terhesség ellen. De akkor miért nem vehettem meg az óvszert a Tescoban?

Figyelt kérdés

Mivel nem vagyok 18 éves nem adta oda az eladó,mert az üzletszabályzat tiltja h szexuális eszközöket 18 évnél fiatalabb eladjanak.

Akkor mit csodálkoznak meg mutogatnak az emberek ha terhes lesz lány?

17F,a barátnőm meg 16


2012. márc. 30. 16:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Az eladót fel kellett volna világosítanod, hogy KÖTELESSÉGE kiszolgálni óvszerrel. Ez nem vibrátor vagy egyéb szexuális segédeszköz, hanem óvszer. Simán odakértem volna a főnökét, hol él ez?

Egy 13 évest is ki kell szolgálniuk, mert oké, hogy nem helyes, ha már szexel, de azzal nem lehet semmit megakadályozni, ha nem szolgálja ki (meg különben sem tiszte ebbe beleavatkozni).

2012. márc. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

jé, én erről nem is tudtam. ez durva:D

vedd meg a rossmannban vagy dmben

2012. márc. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Egyébként itt orvos válaszol:

[link]


Ja és itt egy törvényi részlet róla:


"Fogyasztóvédelmi törvény 1997. évi CLV. törvény:


2.§ v) szexuális termék: olyan birtokba vehető forgalomképes dolog, amelynek elsődleges célja a szexuális ingerkeltés, különösen amely nemi aktust vagy egyéb szexuális cselekményt nyíltan ábrázol, illetve emberi testet, testrészt szexuális ingerkeltésre alkalmas módon vagy szexuális ingerkeltés céljából ábrázol, ideértve a - rendeltetése szerint - szexuális ingerkeltésre szolgáló, nemi aktus vagy egyéb szexuális cselekmény során alkalmazható eszközt is, fogamzásgátlás céljából alkalmazható eszköz kivételével."

2012. márc. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

első jól irja


vibrátort,szadomazo cuccokat,ilyenket nem vehetsz


de óvszert igen


legközelebb ügyfélszolgálat,és még az áruházvezető fog elnézést kérni tőled

2012. márc. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
"Igaza volt" az eladónak,részben.Mármint abban,h szexuális eszközt nem vehetsz,pl sikosítót.Viszont legközelebb ha arra jársz,kérd meg,h olvassátok el együtt a szabályzatot,vagy hívj valami fejest,mert az óvszer ez alól kivétel.Ja,és ez ki is van írva elvileg az óvszerek mellett.
2012. márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Ekkora hülye egy pénztárost!Ott helyben ki kellett volna kérni a dolgot, még hogy nem vehetsz óvszert!Szánalmas hülye lehetett az eladó!

Nem Te vagy az első, akitől ezt hallom.Fel kellene világosítani szerencsétleneket, hogy az óvszer vásárlása nincs korhoz kötve!

Mióta szexuális eszköz az óvszer?Az védekezésre használatos, a vibrátor pedig eszköz...

Menj vissza és világosítsd fel, vagy vegyél máshol.

2012. márc. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
ne törődj vele, a pénztáros idióta volt, egyedi eset - illetve sajnos annyira nem is. vehetsz óvszert és vegyél is. a pénztárosnak meg portás betegsége van, így próbálja kiélni a hatalmi vágyát
2012. márc. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy a pénztáros csak elbújt a szabályzat mögé, és igazából olyan vallásos fazon, mint azok a gyógyszerészek, akik nem adnak fogamzásgátlót, mert az ő vallása szerint te szajha vagy.
2012. márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

egy haverom mesélte h egy kisboltba járt igy és mikor mondta h ez így nem oké,mert nem is így van akkor az eladó azt mondta neki h nem fogja nekie gy mitugrász megmondani h mit vehet vagy vmit nem.


Legközelebb beszólok én is a tescoba


egyébként m,megvettem máshol!

2012. márc. 30. 16:19
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Azért gondoljunk már bele ha leáll vitatkozni a pénztárban ,olyan helyzet fog előállni mint a kabaréjelenetben amikor a fószer bemegy a patikába óvszert venni és az eladó ordítozik a másikkal ,hogy mindenki hallja mit vesz és milyet :D

Szóval lehet igazad volt, de cikis a helyzet.Helyedben megvenném máshol ahol nem ilyen hülye a pénztáros,rengeteg helyen adnak még benzinkúton is ,de látom már meg is tetted..

2012. márc. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!