Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ott hagyjam a...

Szerintetek ott hagyjam a munkahelyem?

Figyelt kérdés
A problémám a következő:Lassan 2 éve dolgozok a munkahelyemen,de egyre rosszabb ott.Rengeteget fogytam és folyton stresszes vagyok.Ott úgy bánnak velünk mintha robotok lennénk.Egy másik városban nemrég létesült egy munkahely,gondoltam rá,hogy oda átmegyek,de félek tőle,hogy az sem lesz biztosabb.Anyukámmal sokat beszéltünk erről,de szerinte maradjak ott,ahol most vagyok,így is szeptember végéig hosszabbították meg a szerződésem.De egyre nehezebben bírom itt.Volt már valakinek ilyen jellegű problémája?Hogy oldottátok meg?A válaszokat előre is köszönöm.

2012. ápr. 3. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt hasonló jellegű problémám.Igaz, nekem már csak 1 hónap volt hátra a szerződésemből.És az csak közmunka volt, de fizikailag sem bírtam és a hajtás is nagy volt, meg a kihasználás, amúgy is betegen vállaltam azt a munkát,még nem voltam teljesen kigyógyulva pánikbetegségemből.Szóval, elmentem táppénzre és a hátramaradt hónap otthon telt.

Szerintem inkább változtass, mielőtt tönkremenne az egészséged a nyomorék munkahely miatt.

2012. ápr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mérlegeld a távolságot, útiköltséget(már nagyon nem mindegy), és kellesz -e oda a másik céghez, előbb érdeklődd meg. De annak is kell lennie okának, hogy miért ilyenek veled....nem benned van a hiba? Anyu mindig jót akar neked, és ha Ő is azt látja, hogy nem oké neked ott valami akkor Ő is azt fogja mondani: -ne tedd tönkre magad. Az info kevés amit írtál, de átgondolandó az egész.
2012. ápr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos az a baj,hogy mindenkivel ilyenek.Velem még furcsábban viselkednek,mert nem vagyok szép,és nem vagyok hajlandó nyalizni.
2012. ápr. 3. 10:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Én már voltam ilyen helyzetben, és váltottam. Mondjuk akkor még nem volt gyermekem, és nem kockáztattam a megélhetésemet sem. Célszerű mérlegelni hogy ha az új munkahely sem jön be, akkor rosszabb helyzetben leszel - e mint most vagy? Ha meg tudod oldani, szerintem mindenképpen válts, mert ez a helyzet komoly betegséghez is vezethet.
2012. ápr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem veled lehet bajuk, hanem a munkahelyen rossz a légkör, stresszesek, túl vannak hajtva és ezért az élő fába is belekötnek,te pedig ezt valószínű, jobban magadra veszed.Gondolom, sok ott a nő egy rakáson.Na, az maga a pokol.Nem kell velük törődni.
2012. ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen,sok nővel dolgozok együtt,én magam is az vagyok.Csak sajnos azok a férfiak,akik a munkagépek karbantartásáért felelősek,jobban szeretik a dekoratív hölgyeket,én pedig nem igazán vagyok az.De nem is ez a bajom,hanem az,ha elromlik a gépem,többször kell szólnom,hogy csinálják meg,mint másnak.De ez még csak a jéghegy csúcsa.
2012. ápr. 3. 11:32
 7/8 Bence_ ***** válasza:

Jelentkezz a másik munkára. Ha felvesznek akkor kell csak döntened.

Itt maradsz és tönkremész, az jó?

2012. ápr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nincs arra garancia, hogy más munkahelyen jobb lesz. Én úgy gondolom, ha létfontosságú a munka valakinek (tehát nincs férjed, aki jól keres, szüleid átmenetileg eltartanak pl.), akkor ki kell bekkelni. Közben nézni új helyet, de amíg nincs más, addig ott kell maradni. Nyilván más a felállás ha nem annyira "létszükség" a pénz egy ideig, bár én akkor is azt javaslom, hogy előbb nézz más helyet, utána lépj.
2012. ápr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!