Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezted már úgy, hogy a...

Érezted már úgy, hogy a világon senki sem szeret? A rokonok állandóan szapulnak, egy rendes, odaadó társ fogalmát csak hallomásból ismered, a barátok már régen nem keresnek.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Hála Istennek még nem éreztem ilyet, szerintem "kettőn áll a vásár".
2012. ápr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

pont most vesztem össze a család hat tagjából hattal..

mindennki csak rúg belém egyet, pedig csak jót akarok..

az a legnagyobb baj, hogy anyám egy idegbeteg mániákus depressziós, mindenkire irigy..

te hány éves vagy?

2012. ápr. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok.

Az én anyám is depressziós, és hála neki, szerintem én is kezdek az lenni, ha már nem vagyok az...

Engem leginkább az dühít, hogy számára a külvilág véleménye mindig mérvadóbb, mint az én érzéseim. Állandóan azzal piszkál, hogy mekkora a hasam (177cm/75kg vagyok, szóval igen, van rajtam felesleg, de már folyamatban van, hogy leadjam), mert ez egy lánynak nem illik (szégyell, csak ezt nem meri a szemembe mondani), ha nem kapok jó jegyet, akkor hisztizik, ha nem öltözök úgy ahogy azt ő elképzelte, akkor visszaküld átöltözni, ha nem öltözök át, elkezd bőgni, ugye azért, hogy mit mondanak róla az emberek, milyen anya ő, arról nem is beszélve, hogy a nővéremmel egész életemben kivételezett, ajándékot azt sem tudom, hogy mikor kaptam tőle, miközben a nővéremnek lesi a kívánságait, alig kérek tőle pénzt, de így is kolonc vagyok a nyakán (ezt legalább bevallotta a szemembe), és még sorolhatnám...

2012. ápr. 9. 08:33
 4/7 anonim ***** válasza:
20 éves vagy és úgy kezelnek, mint egy gyereket? Legjobb lenne ha a saját lábadra állnál, munkát keresnél és elköltöznél. Barátokkal vedd fel a kapcsolatot, ha Te nem keresed őket, ők sem fognak.
2012. ápr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De most még nem tudok hova menni, egyelőre, még be nem fejezem a tanulmányaimat, addig muszáj otthon maradnom.


Ha azt nézzük, már megszoktam, egész életemben ez ment, csak néha, rosszabb napokon, amikor más bajom is van, nagyon kiábrándító tud lenni az élet.

2012. ápr. 9. 09:00
 6/7 anonim válasza:
hat...ha az mond valamit, hogy nagyon nagy szuksegem van most valakire...
2012. máj. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Éreztem, persze. A családtagjaim vagy meghaltak már, vagy le sem szarnak, mert nem úgy élek, ahogy elképzelték, illetve saját problémáikkal sem néznek szembe, nemhogy érdeklődnének egy másik ember személyisége, gondolatai iránt.

A bölcsesség úgy tartja, akkor fognak szeretni, ha te is szereted magad. Én sokáig megfelelési kényszerrel küzdöttem, hogy szeressenek, elfogadjanak, de ez nem lelt viszonzásra. Most úgy élek, hogy nem akarok megfelelni senkinek - kivéve munkahely - , mégis várat magára a társ, pontosabban csalódtam.

Ha úgy érzed, senki sem szeret, legalább te szeresd magad! Gondoltam arra, hogy beszerzek egy állatot, de pótléknak érezném, hiszen úgy gondolom, kész vagyok érett emberi kapcsolatokra. Barátaim voltak, de mindegyikük külföldre költözött, a kapcsolattartás így meg nem ugyanaz. Egyelőre én sem tudom a megoldást.

Kitartást!

2012. szept. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!