Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az unokatesóm azért hívott...

Ha az unokatesóm azért hívott fel hogy tanácsot adjak neki, akkor csak érdekből akart velem beszélni?

Figyelt kérdés

Hónapok óta nem beszéltünk, tegnap este felhívott hogy szia mi a helyzet? Néhány mondatot váltottunk, erre elkezdi hogy olyan nagy gondban van. Elmondta hogy a barátjának itt a szülinapja, és szeretne neki venni vmit, de nem tudja mit mondjon a srácnak amíg kimegy az üzletbe. Mondtam hogy mondja azt hogy dolga van és el kell mennie, mivel nem hülye, gondolhatja hogy neki akar ajándékot, de azt úgysem tudja meg hogy mi. Erre azt mondta hogy hááát az nem jó...Aztán alig beszélt újra, és mondta hogy ne haragudjak, de azon agyal hogy mi legyen, vmi jó megoldás kellene....


Csak én gondolom úgy hogy azt akarta hogy én vegyem meg az ajándékot? Hogy én menjek el az üzletbe?


2012. ápr. 10. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy azt akarta, de ha nem is akkor azt hogy minél több jó ötletet sorolj fel aztán ha megvan akkor megint nem hív hónapokig amíg nem lesz új problémája....
2012. ápr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem egyáltalán nem az jutott eszembe, hogy rád gondolt, hogy megvedd az ajándékot, de nem voltam ott a beszélgetésnél.
2012. ápr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De bármit mondtam az nem volt jó....Vagyis most érted hogy adjak tippet mikor nem is ismerem a srácot? Meg bsszus legyen már kreatív, én lerendezném egy annyival hogy "Most el kell mennem a westendbe, 1 óra múlva jövök" ha megkérdezi minek mész azt mondanám titok. Úgyis tudja az ember a szülinapja előtt 2 nappal, hogy valami ajándékot fog kapni, és valószínűleg azt megy megvenni, minek akkora ügyet csinálni belőle? Azt nem mondanám meg persze hogy mit veszek, de azt miért ne tudhatná hogy kap valamit...
2012. ápr. 10. 10:50
 4/4 A kérdező kommentje:
Vagy nagyon földhöz ragadt vagyok? :D
2012. ápr. 10. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!