Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne fél és másfél millió...

Ha lenne fél és másfél millió között félretett pénzed mit csinálnál az életeddel?

Figyelt kérdés
pl: befektetnéd, nem dolgoznál, elmennél utazni, gyűjtenél még stb ..-akár mit írhattok ..
2012. ápr. 10. 11:05
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
63%
Van, és ugyanazt csinálom, amit eddig. Gyűjtünk tovább, egyelőre nincs konkrét terv, hogy mire, de ha másnak nem, vésztartaléknak jó lesz.
2012. ápr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
87%
Azért ez nem egy olyan hatalmas összeg, hogy megváltoztatná az életedet!
2012. ápr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
55%
Végigjárnám az El Camino zarándokutat.
2012. ápr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim válasza:
72%
Megcsináltatnám a konyhámat, és dolgoznék tovább. Nem olyan sok pénz ez!
2012. ápr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
tudom h nem sok ..-de valami életforma váltásra -elég lehet? mondjuk külsőre költözés ?vállalkozás indításhoz édes kevés azt tudom ..
2012. ápr. 10. 11:10
 6/47 anonim ***** válasza:
52%
mi az, hogy külsőre költözés??
2012. ápr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
53%

hitelbe belefizetném, de abban az esetben ha nem lenne hitelem, akkor is dolgoznék tovább, hisz ez oly kevés pénz, befektetni nem igen tudnám mibe


Vagy esetleg elkezdenék egy tanfolyamot, mert amit szeretnék csinálni kicsit drága.

2012. ápr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
53%

"külsőre költözés"?? Ez mit jelent?

Semmiféle költözésre nem elég ez az összeg...


Én ennyit évek alatt gyűjtöttem össze, és most nyáron elköltöm a nagy álmomra: egy amerikai utazásra. Direkt erre gyűjtöttem, úgyhogy nem bánom, de azt tudom, hogy ezek után megint évekig csak gyűjtögetni fogok...

2012. ápr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
61%
van,és semmit,ahogy az első.gyujtunk tovább hozzá,tényleg nem akkora összeg,h meg kelljen tőle változni az életemnek,az meg,h új kulsore,meg ilyesmire koltsem,teljesen felesleges,mi pl azért gyujtogetunk,h majd valami nagyot,pl lakást,házat tudjunk venni hitel nélkül,vagy vesztartaleknek is tökéletes.
2012. ápr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
68%

Ebből a pénzből még nyaralni sem jutsz messzire, nemhogy költözzél :) Másfél millió forintból egy falusi telket veszel, ha épp jól fogod ki, nemhogy bármilyen ingatlant... [Bár lepukkant tanyát kies Kiesben lehet kapsz.]

Életformaváltásra nem 1,5 millió forint kell, hanem 1,5 milliárd forint. Amíg másfél millió forintod van, addig mondható, hogy a standard helyzet áll fenn, ugyanis egy háztartásnak kb. 6 havi tartalékának kell lennie. Ez az összeg pedig kb. azzal egyenlő.

Te vagy nagyon fiatal vagy, vagy nem érzed a pénz értékét.

2012. ápr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!