Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért? Bővebben lent

Szerintetek miért? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Az van hogy ma meghalt egy közeli rokonom. (nagyszülő)

Imádtam. Amikor megtudtam sírtam. De azóta nem hogy nem sírok, egyszerűen nem bírom felfogni. Folyamatosan azt hiszem hogy halucinálok, képzelődök, álmodom. Nem bírom elfogadni a tényt hogy már nem láthatom többé. Szerintetek miért?

A második kérdésem olyanoktól kérdezem akivel történt ilyen. Ti hogyan dogoztátok fel? (nekem nem megy)

A harmadik pedig hogy tudtok esetleg olyan zeneszámot mondani ami "megnyugtató"?

Nagyon köszönöm annak aki értelmes választ ír!

Aki meg nem azzal közlöm nem vagyok vicces kedvemben:(



2012. ápr. 10. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem 2éve történt meg ugyanez, eleinte nagyon rossz volt, most is hiányzik és majdnem minden nap gondolok rá.

Ma már ha eszembe jut az olyan érzés, mintha csak elutazott volna.

Én úgy jutottam túl rajta, hogy közben egy csomó mindent kellett csinálnom és éltem tovább az életemet, ha eszembe jutott akkor előfordult, hogy elszomorodtam, de ma már a szép dolgok jutnak eszembe és nem az, hogy meghalt.


21N

2012. ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi hogy írtál.

A végéről lemaradt: 13/l

2012. ápr. 10. 17:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetes amit érzel, lesz majd rosszabb, és jobb is.

Az emberi természet nem tudja elfogadni, h nem létezhet többé. Ilyenkor segíthet a hit.


Kértél zenét, nekem ez segített, mikor elvesztettem anyukámat:

http://www.youtube.com/watch?v=KnMrGGlyIlI&feature=related

2012. ápr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem tudod feldolgozni ezt pár óra alatt. Adj időt magadnak. Ehhez jó pár hét/hónap kell. Részvétem egyébként... és legyél a szüleid mellett, hiszen valamelyikük éppen félárva (vagy árva) lett.
2012. ápr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. ápr. 10. 17:34
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a zenét is.
2012. ápr. 10. 17:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!