Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallottatok már ilyet, hogy...

Hallottatok már ilyet, hogy az anyuka felajánlja a volt párjának, hogy a láthatás hétvégén aludjon nála?

Figyelt kérdés

Párom exe azt találta ki, hogy ne vigye el 2hetente a gyereket, hanem ő aludjon ott péntek estétől vasárnap délutánig.

Ezzel azt próbálja elérni, hogy én egyáltalán ne legyek a gyerekkel. Nem tetszik neki, hogy amikor itt van a gyerek, nem akar hazamenni. Minden második hétvége a gyerekről szól. Együtt sütünk, mesét nézünk, kirándulunk.

Ezt persze élvezi a gyerek, és nem akar hazamenni, mert otthon elküldik a szobájába, és egyedül kell játszania.


2012. ápr. 11. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Az én exem mindig nálunk alszik, ha jön, mert messze lakik, és nem akarom, hogy szállásköltséget kelljen fizetnie.


Úgyhogy igen, én már hallottam. :)

2012. ápr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem egészséges. Az ex az ex, nem rokon, csupán a közös gyermek egyik szülője. Maga is rájöhetne, hogy ez mennyire visszás helyzet, amivel konfliktust is okozhat. Persze ha túl messze lakik, megengedhető, de Kérdező esetében nem erről van szó.
2012. ápr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1 városban lakunk.
2012. ápr. 11. 15:44
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem 200 km-re laktok az ex-től, akkor nem tudom elképzelni, de ha 200 km-re, akkor igen.
2012. ápr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem, ha úgy van, ahogy az Első válaszoló írja, akkor normális emberi gesztus, és nagyon dicséretes, hogy így, felnőtt módjára meg tudják oldani.

Ha viszont tényleg valami "szemétkedésből", akkor fura.

2012. ápr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem 200 km-re laktok az ex-től, akkor nem tudom elképzelni, de ha 200 km-re, akkor igen.
2012. ápr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Igazad van, viszont a gyerek nem azért nem akar hazamenni, mert otthon rossz, azért ne ebben gondolkodjál, hanem van időszak, amikor szeretnek máshol nagyinál stb. lenni és nem akarnak hazamenni.
2012. ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az anyja mondta, hogy ő nem tud annyit foglalkozni a gyerekkel abban a 12 napban, amennyit mi abban a 2-ben.

Nálunk nem szükséges egyedül játszania, mindig ráér valaki foglalkozni vele, otthon meg nem.

2012. ápr. 11. 16:00
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Ez igaz, nagyinál is ilyen okokból szeretnek lenni, anyukának fel kéne fogni, hogy ez normális reakció a gyerektől, de attól még anya a gyerek számára a minden. Viszont nem normális, hogy apuka aludjon ott, mert semmi nem indokolja, viszont a kapcsolatotok rámehet.
2012. ápr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Apuka éppen ezért nem egyezett bele.
2012. ápr. 11. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!