Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha anyám...

Mit gondoltok arról ha anyám minden egyes komoly összeveszésünknél aztmondja hogy szégyenli hogy a lánya vagyok inkb nevelőintézetbe ad?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 16:30
 1/6 anonim válasza:
hidd el, nem csak neked mondanak ilyet, de nem komolyan, ne aggódj. biztos te is voltál már úgy, hogy mérgedben mondtál rosszakat, de attól még nem gondolja komolyan az ember
2012. ápr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Azt, hogy ő szégyellhetné magát, hogy anyának merészeli magát nevezni. És te szégyelleheted őt, mert te vagy az, aki szenvedsz a gonoszsága és az önzése miatt, nem pedig fordítva.


Normális anya soha nem fenyeget gyereket ilyen baromságokkal, nem ijesztget, nem szégyenít meg, nem terrorizál, semmilyen formában.


Nagyon sajnállak. :(

2012. ápr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első: mérgében SEM mond ilyet az ember, maximum egyszer, és utána bocsánatot kér. De aki rendszeresen ezzel terrorizálja a gyerekét, azt nem lehet egy "felejtsd el"-lel elintézni. Ha tudnád, milyen mélyre tudja az ember lelkébe belemarni magát az ilyen szövegek miatti fájdalom, szégyen, hamis bűntudat, félelem, biztosan nem bagatellizálnád el.
2012. ápr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

utolsó kommentelő:ez ugy szivemütött:/

amugy persze énis tehetek arrol h ijeneket mond d akkoris megvisel..az ember azért néha rászorul a szülői támogatásra:/

2012. ápr. 12. 21:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... az alapján, ahogy sokszor ma a tinik viselkednek (nulla tisztelet, nulla megértés, nulla kompromisszum, mindent akarás, önfejűség), én el tudok képzelni olyan helyzetet, hogy az anya tényleg így érez a gyereke iránt. Az már más kérdés, hogy nem feltétlenül kell kimondani.

Ha én valaha a gyerekemnek ilyet mondanék, annak egyetlen célja lenne: hogy vegye már észre, megengedhetetlenül viselkedik, és nagy fájdalmat okoz. Mondjuk hozzáteszem, ehhez nagy dolgot kell elkövetnie.

2012. ápr. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én egy 3as kisérettségit követtem el éshogy sokat vagyok együtt a barátommal.és mondanikel h takaritsak.
2012. ápr. 13. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!