Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül vagy párotokkal...

Egyedül vagy párotokkal együtt mondtátok el a szülőknek hogy összeköltöztök?

Figyelt kérdés

Eldöntöttük,összeköltözünk.Minden meg van hozzá,csak párom szülei nem tudják még.

Félek rosszul fogja érinteni az anyját,ragaszkodik hozzá eléggé,én leszek a bűnös nőszemély aki elrabolja....


Egyedül mondja el (mi van ha kiakad és meggyőzi hogy jobb neki otthon?),vagy ketten mondjuk el hogy mit akarunk?



2012. ápr. 15. 18:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egyedül, mert előtte 320 km-re voltunk egymástól :D
2012. ápr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én itt vagyok 10 km-re,voltam a szüleinél többször.
2012. ápr. 15. 19:03
 3/17 anonim ***** válasza:
Mi külön-külön mondtuk meg. Én már jó ideje mondtam, nem volt újdonság (halasztódott a dolog), párom meg épp egy vita közben vágta hozzájuk a tényt.
2012. ápr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát mivel anyukát feltehetően érzékenyen fogja érinteni, jobb ha a srác mondja el neki. Legalább neked nem kell látnod/hallanod, ha kiakad és ő is adhatja önmagát, párod majd max elmondja, mi volt.
2012. ápr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mi is külön mondtuk el, bár volt 138 km köztünk, én itthon tulajdonképpen megkérdeztem hogy lehet e, mert ő költözött hozzánk a nagy családi házba. Ő külön mondta meg, bár ez elég hosszú sztori.
2012. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
És egyikőtöknél sem akartak visszatartani a szülők,hogy jobb lenne otthon maradni? (nem feltétlen neked vagy párodnak,hanem a szülőnek,pl anyagi vagy egyéb okból)
2012. ápr. 15. 20:30
 7/17 anonim ***** válasza:
szerencsére nem :)
2012. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Páromnak azt mondta az anyja hogy eltöri a lábát, de onnan nem megy el, ezzel szerintem mindent elmondtam... :) 5-ös voltam.
2012. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"És egyikőtöknél sem akartak visszatartani a szülők,hogy jobb lenne otthon maradni? (nem feltétlen neked vagy párodnak,hanem a szülőnek,pl anyagi vagy egyéb okból)"


Oh, dehogynem! :) Nálam mondjuk kerek-perec mondta apám a véleményét: albérletben nem marad pénzünk, sosem lesz tartalékunk. Ami igaz, de nem volt más lehetőség, nem szerettem otthon lakni. Anyám nem szólt semmit ellene.

Párom szülei próbálkoztak finoman lebeszélni, mert nekik fejőstehén volt a párom, le kellett adnia a fizuját, naná, hogy nem szívesen vesztették el. Volt egy kemény vitánk párommal akkoriban, mikor még csak tervben volt a költözés, és persze apukához ment tanácsért, aki kifejtette, nem lenne jó velem összeköltözni, mert én irányítanám, meg nem lenne szabad gondolkodása... Mondta ezt az, aki csicskáztatta minden sz*rért a fiát... :) Mikor pedig mégis a költözés mellett döntöttünk, nem győzte mondani a páromnak, hogy bármi van, csak szóljon és már költöztetik is haza, neki ott mindig van helye. :D Ebből is inkább az érződött, hogy siessen hazamenekülni az első gondnál. Hát nem jött össze.

2012. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Attól tartok hogy nálunk is az lesz mint nálatok 9-es válaszoló.Mármint párom szülei részéről.

az enyémeknek már nincs beleszólása,én külön lakom,tehát nekik olymindegy,de az ő szülei...

és sajnos nagyon tudnak hatni a lelkiismeretére...

2012. ápr. 15. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!