Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhinned ezt a baratodnak/ferj...

Elhinned ezt a baratodnak/ferjednek?

Figyelt kérdés

Eloszor is bocsanat az ekezetek hianya miatt,de nem magyar a billentyuzetem.Remelem ez nem fogja befolyasolni a valaszok mennyiseget :)

Szoval van egy jegyesem,aki nem magyar allampolgar.Most mar lassan megkapja a magyar allampolgarsagot,de egyelore meg nem az.

Ket eve vagyunk egyutt,nem egy magcsalos tipusnak ismerem,de sokak szerint prostival megcsalni valakit nem is szamit megcsalasnak.

Egyszer elmeselte,hogy egy haverja fizetett neki prostit,de amugy o maga nem adna ilyenre penzt,mert a csaj csak fekudt egesz vegig,mint egy darab fa es nem elvezte egyaltalan..Kicsit meglepodtem rajt(nem ereztem meltonak magamhoz hirtelen),de aztan orultem,hogy kozolte velem :)

Egyik csapattarsa megkerte,hogy vigye el valahova,de mint kiderult,a srac prostizni ment az utcasarokra es allitolag a parom felreertelmezte,nem tudta,hogy prostizni akar menni..amig a srac lesz*patta magat,o allitolag a Tescoba ment megvarni,mig vegez es hazavitte utana.

Minden evbe hazamegy egy honapra es azt meselte,igy 4 honappal kesobb,hogy elment egy etterem felesegbe es az etterem kozelebe sok prosti arulja magat.Mikor jott ki az etterembol,epp szallt be a kocsiba,az egyik prosti beult melle es probalta ravenni,hogy szexeljenek,mert ma egesz nap nem volt keresete es ahhoz is penz kell,hogy a hotelszobat kiberelje,ahova megy a kuncsaftokkal :)

Allitolag beszelgettek es miutan latta a no,hogy nem vevo ra,ott hagyta.

Sokat hangoztatja,hogy mennyire ellene van a prostiknak,viszont akkor nem ertem,mi ez a sok prostis veletlen tortnet..viszont ha megcsalt volna,valoszinu nem avatna bele ezekbe es soha nem szolna rola semmit.

Nem tul sok a veletlen?Hinnel neki?


20L


2012. ápr. 16. 23:20
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
85%

szerintem csak elmeséli neked, hogy mi van, mert ha urambocsá valakitől visszahallod, akkor az lett volna az első, hogy azt hiszed, azért nem mondta, mert takargatnivalója van.


én is ezért mondok el minden piszlicsáré dolgot a páromnak, ha épp egy sráccal megyek valahova (sok fiú haverom, ismerősöm van), mert bárki meglát, és elmondja neki kicsit kiszínezve a történetet, utána magyarázkodással még rontok is a helyzeten, mikor semmi alapja nincsen.



Szóval abba gondolj bele, ha nem meséli el, és egy havertól megtudod, hogy egy 'prosti szállt be mellé' akkor nem a legrosszabbra gondolsz? :)

2012. ápr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%

"ha megcsalt volna,valoszinu nem avatna bele ezekbe es soha nem szolna rola semmit."


Tévedsz, úgy látszik semmit nem tudsz a lélek rejtelmeiről. Így lehet a lelkiismeret furdalást a legjobban eltüntetni:) Mesélsz is róla, meg nem is...

2012. ápr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
98%
Hát szerintem orrbaszájba prostizik...
2012. ápr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Ebben itt hasznos tanácsot nem valószínű, hogy fogsz tudni kapni. Neked kell érezned. Én pl ismerem a páromat annyira, hogy ha elmesélne egy ilyen sztorit meg sem fordulna a fejemben, hogy nem úgy történtek a dolgok, ahogy ő azt elmondta.

Abban is kételkedem, hogy egyáltalán valaha is megcsalna, de ha megtenné, akkor nem prostihoz menne. Lehet naiv vagyok, de én így gondolom.

Neked kell érezned azt, hogy van e miért aggódnod....

2012. ápr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
98%
Ti egy Tarantino filmben éltek, hogy minden sarkon prostiba botlik az ember?
2012. ápr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sok prostis történet ez olyasvalakitől, akit egyáltalán nem érdekelnek a prostik...
2012. ápr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért de angol billentyűzettel is lehet ékezetekkel írni.

A témára fókuszálva, tényleg itt már bűzlik hogy állandóan prostikba botlik meg hasonlók.Az meg hogy a prostival való sex nem megcsalás arról még beszélhetnék, de az inkább attól függ hogy mennyire ismered, mennyire bízol meg benne, és hogy mit jelent számodra.Van akinek már egy csók megcsalásnak számít van akinek még egy prostival való szex sem az de ez már rajtad múlik.Az hogy elmondja neked az nem feltétlenül azért teszi hogy megmutassa hogy milyen jófiú, lehet hogy hazudik(sose lehet tudni), és ehet hogy csak a lelkiismeret furdalás ellen teszi.Mit mondtam csakis rajtad múlik hogy hiszel neki és hogy szereted-e.

2012. ápr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, ennek a pasinak és a haverjainak jóformán a prostikról szól az élet. És tudod, embert barátjáról. Ha őt annyira taszítaná ez a világ, még a barátai sem ilyenek lennének. Hazudik, mint a vízfolyás.
2012. ápr. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem hinném el... Érdekes mód, normális férfiak nem botlanak úton-útfélen prostikba. Az, hogy bevallotta, hogy együtt "lógott" velük, még nem jelent semmit - nyilván félt, hogy visszahallanád.

Szerintem prostizni jár. Milyen nemzetiségű, ha szabad tudni? Bár én olvastam már olyan magyar férfiakról, akik nagy hangon mondták: a feleségük mellett k*rvázni tök rendben van. Egyébként ki az a sok ember, aki ugyanezt az elvet vallja az ismeretségi körödben? Tán a párod is, vagy a haverok?

2012. ápr. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa!Talán így akarja elaltatni a gyanakvásod,talán nem.Te ismered Őt!
2012. ápr. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!