Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 50. születésnap, édesanyának...

50. születésnap, édesanyának ajándék ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár hét múlva lesz anyum 50. születésnapja. Nincs igazán ötletem, hogy egy ilyen jeles alkalomra milyen különleges ajándékkal rukkoljunk neki elő. Mert ugye ez egy nagyobb ünnep, mint pl a 48 vagy 52.

Apumat 3 éve ugyanezen alkalomból egy ausztriai 1 hetes pihenésre fizettük be (anyuval). Nem tudom milyen hasonló nagy dolgot találhatnánk ki anyunak. Utazás kizárva...


Ti mit ajándékoztatok/kaptatok 50. születésnapra?



2012. ápr. 24. 09:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Bár talán ez is utazás, de hajókázás vagy sétarepülés.


Mi a hobbija? Mit szeret?

2012. ápr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem szereti a hajókat és a repülést sem. Hobbija meg sajnos nemigen van, ezért vagyunk bajban...

Egy masszázsra gondoltam, hogy befizetjük, de ez még édeskevés. Ki kéne találni valami nagyobb dolgot...

2012. ápr. 24. 10:07
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Az anyukámnak a 45. születésnapjára köttettünk egy 45 szálas csokrot. Hatalmas és látványos volt!

A Széchenyi könyvtárban készíttethetsz neki olyan újság csomagot, ami a születésének napján jelent meg. Ezeket lefénymásolják, és akár bőr, vagy bársony kötésbe bele is teszik.

Meglepetésbuli egy nagy tortával, és 50 szál gyertyával.

Fényképalbum az elmúlt 50 év összefoglalásáról. Esetleg scrapbook formában beírásokkal, és pl színházi-, vagy mozijegyek beragasztásával, stb...

Aznap kapjon 50 kicsike ajándékot, de mind legyen külön becsomagolva! Vagy ha elég messze van, akkor 50 nappal korábban kezdjétek az ajándékozást, hogy minden napra jusson egy kis meglepetés.

Felkérni 50 ismerősét, hogy sms-ben köszöntse fel a szülinapján.

Kapjon ajándékba olyan könyvet, amit a születésének évében adtak ki.

Rég nem látott rokonokat, barátokat hívjatok meg "ajándékba", hogy nosztalgiázhassanak.

Ha esetleg olyan típusok, meglepetés lehet egy kiskutya is. Vagy nagykutya, aki be van tanítva alap dolgokra, amivel az idősödő szüleid életét megkönnyíheti.

/Férjemnek idén lesz a 30.szülinapja, összeszedtem pár ötletet, ha találok még, megírom./

2012. ápr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

-tortát mindenképp készíts neki!(vegyél hozzá gyertyákat,vagy azt a mini fényszórós gyertyát!marcipánokat,díszítsd fel!)


-családi fotóalbumot válogathatnál össze,esetleg képkeretben közös családi fotó és mellé mondjuk egy masszázsra befizethetnéd!esetleg vmi szépségápolásra:)wellnessre

2012. ápr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Természetesen torta lesz, viszont fényképeink nemigazán vannak...max gépen. Erről jutott eszembe a digitális képkeret, de azokat nézegetve egyik sem tetszett meg. Nincs köztük olyan szép, mint normál képkereteknél.

Amire most igazán szükség volna itthon, az egy szekrénysor a nappaliba.. de ezt nem lehet nélküle megvenni.


Viszont eszembe jutott, hogy amikor olyan helyen vagyunk, mindig nézegetjük a kis asztali csobogókat. Találtam is egy oldalt, ahol sokféle van. Szerintem ez lesz a befutó, csak még ki kell választani melyiket vegyük meg :)

2012. ápr. 24. 11:50
 6/21 anonim ***** válasza:
Mindenképp személyes ajándékot vegyetek, ne családi használatút. Azt inkább komoly, kerek házassági évfordulóra. Egy szép óra, cipő vagy ruha, aztán ebben mehet veletek az étterembe, ahol meglepi vendégek is lehetnek. Már az is ajándék, ha aznap nem kell főznie. :)
2012. ápr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Csináltassatok fotókönyvet (dm, Rossmann, ott digitálisat kell küldeni úgyis), vagy nézzétek meg ezt:


[link]


Mi apukám 60. szülinapjára csináltattuk, óriási siker volt.

2012. ápr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nekem ez a fotók összeállítása, meg régi újságcikkek annyira öregesek. A nagyszüleimnek tudom elképzelni ajándéknak, akik otthon ülnek és ezeket tudják nézegetni. Ettől függetlenül nem rossz ötlet, csak én ilyet egyelőre nem adnék a szüleimnek.


Egy fél órás thai masszázsra már be is fizettem anyut és szerintem egy kis asztali csobogót fogunk még venni. Biztosan fog neki tetszeni.


Azért várom még a további ötleteket!

2012. ápr. 24. 17:44
 9/21 anonim ***** válasza:
Én egy fotóalbumot csináltam apunak az unokákról, nagyon szép lett. Neten le lehet tölteni sablonokat és rátölteni képeket. Munka van vele, de csodaszép dolgokat lehet vele művelni. cewe fotókönyvet próbáltam én!
2012. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%
Anyukám vágya volt egy csodaszép fehér konyhaszekrény, de sosem volt pénze megvenni. Így én összespóroltam neki az 50. szülinapjára, volt is nagy sírás rívás... azóta is nagy becsben tartja és nem számít, hogy ez családi használatú, ahogy valaki írta, mert ő erre vágyott, így teljes volt a boldogsága.
2012. ápr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!