Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pénzkérdésben létezik arany...

Pénzkérdésben létezik arany középút?

Figyelt kérdés

Itt is sok kérdésben boncolgatták már a pénzkérdést, de jó megoldást még nem láttam. Van egyáltalán?


Mert ha valakinek azt mondom az ismerkedés során, hogy nem érdekel a pénz. Akkor azt a következtetést fogja levonni belőle, hogy van nekem is elég, talán még több is mint neki, és jön a kisebbségi komplexus.


Ha meg azt mondom, hogy igen érdekel, nem akarok csóróval járni, akkor jön, hogy én egy pénzéhes szuka vagyok.


A kérdésre pedig szerintem nem létezik más válasz, csak az igen van a nem. Erre nem lehet talánnal válaszolni.

Létezik középút? Vagy jó megoldás?


2012. ápr. 25. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ismerkedés során szóba sem hozom a pénzt.Ez nem olyan téma amit az első hetekben már ki kellene tárgyalni.

Ha meg már szoros a kapcsolat akkor úgyis tudjuk,hogy ki mennyit keres,hogy él..Akkor már nincsen olyan gond amit leírtál..

2012. ápr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Első. Ez egy jó ötlet. De mit mondasz, ha a férfi rákérdez?
2012. ápr. 25. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:

első vagyok

A férfiaknak sem az az első,hogy megkérdezzék mennyi pénzed van.Ha igen,akkor meglepődve reagálnék.ű,és elgondolkodnék,hogy miért ez a legfontosabb neki??

Valami olyasmit mondanék,hogy

-nem hiszem,hogy az első randin a pénzről kéne beszélnünk

- miért érdekel??

- szerintem ezzel a kérdéssel várjunk mg egy kicsit rendben??

Szóval lapoznék,és nem folytatnám a pénz témát.

Ha nagyon erőlködik,akkor számomra ennyi volt a kapcsolat..Mindennek megvan a maga ideje.A pénz témának is

2012. ápr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. ápr. 25. 12:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Tőled már kérdeztek ilyet első randin? Az nem semmi. Amikor ismerkedek, eszembe sem jut a pénzügyekről érdeklődni. A másik ember érdekel, nem a bankszámlája:D
2012. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!