Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mit mondjak a...

Mit csináljak? Mit mondjak a bátyámnak?

Figyelt kérdés

Átjönnek a haverjai és a gettóban érzem magam, de mostmár tényleg kezd elegem lenni ebből. A cigifüsttől nem látok semmit, pedig anyám két lábbal rugdosná ki ha megtudná, hogy bent cigiznek, állandóan mennek a beszólogatások egymásnak, kiabálnak egymás ellen, arról beszélnek hogy a közelmúltban éppen kit dugtak meg vagy kivel akarnak lefeküdni és szétszedik a házat. Emeletes házban lakunk és úgy hallgatják a gengszter zenéiket, hogy én még kint az udvaron is alig hallom a saját hangomat. Nem tudok rájuk szólni mert magasról leszarják, hogy mit beszélek. A szüleim most nincsenek itthon, nem vagyok árulkodós de lehet hogy szólni kéne nekik mert én már nagyon unom. Szerintetek mit csináljak?

17L


2012. ápr. 30. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, a cigi szagot meg fogják érezni a szüleid, és akkor már nem is kell nekik mondanod semmit. A többi a bátyád dolga.
2012. ápr. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Szólj a szüleidnek, ez egyértelmű! Az ő lakásuk, és az ő felelőségük ha a szomszédok feljelentenek benneteket a zaj meg a bandázás miatt.
2012. ápr. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
...és miért nem mész el a barátnőidhez, vagy moziba, amíg ott vannak a haverjai?
2012. ápr. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
kapcsold le a villanyórát, de előtte sutyiban készíts egy kis videót amit megmutatsz a szüleidnek
2012. ápr. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Általában el szoktam menni, de most estére van megbeszélve.
2012. ápr. 30. 10:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem mennék el otthonról ilyenkor.A szétszedett lakást fényképezném le,meg a hamutartóban a cigicsikkeket...:D Mert ugye gondolom utána mindent helyre raknak,mintha nem történt volna semmi.
2012. ápr. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

most le fogtok pontozni, de

1. a cigi tényleg nem okés bent a lakásban, ezzel egyetértek

2. mért zavarnak a beszólogatások és kiabálások? örülj h nem te vagy a célpont

3. kamaszok, fiúk, örülj neki h nem b.zi a bátyád és a lányok érdeklik. különben meg most ez mért baj? minden 15 feletti fiú ezt csinálja, őszintén nem értem ezzel mi bajod.

4. a szétszedik a házat mit jelent? ha valami olyan kárt csinálnak, azt a szüleid úgyis észreveszik és majd jól megkapja a bátyád, de ha rendet raknak, akkor semmi gond. mi is "szedtük már szét" a lakást, de mire a szüleim hazaértek, csillogott-villogott minden.

5. gengszter zene? az milyen? :) azért mert más a zenei ízlésük mint neked még nem kell minősíteni

18L

2012. ápr. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát engem is zavara ha a saját otthonomban nem lehetne egy nyugodt percem sem. Nehogy már a saját házamból üldözzenek ki...

És gondolom nem az a gond h más a zenei ízlésük, hanem az hogy még a kertben is lehet hallani.

2012. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!