Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyunak hogy...

Hogy mondjam el anyunak hogy van barátom? 14/L

Figyelt kérdés
14 éves vagyok . Még nem volt barátom de most egy hete Danival :) együtt vagyunk . Szeretjük egymást de semmi "rosszat" nem csinálunk és nem is tervezzük :)) . És nem tudom hogy mondjam el anyunak mert azért csak úgy nem állhatok elé h pl : anyu van pasim ! De kicsit izgulok meg szégyenlem neki megmondani :) nem tom milyen lesz a reakciója. Kérlek segítsetek! előre is köszi :)
2012. máj. 1. 17:39
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%

Először mondd azt hogy : 'Anya ! Terhes vagyok !' Aztán amikor már nagyon ideges, akkor mondd azt hogy : 'Csak vicceltem. Csak szerelmes vagyok és együtt járok egy fiúval, de még egy jó ideig nem tervezünk semmi disznóságot.'

Tuti siker !

2012. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
53%
anyu, anyós lettél!
2012. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem csak simán álj oda elé, és mond meg neki, hogy összejöttél egy sráccal. Kérd ki a véleményét, mond el neki amit itt leírtál-Hogy nem csinálltatok semmi rosszat, és nem is tervezitek- Bár az ilyenekbe nemmindig hisznek a szülők, mert hát mi férfiak azért szeretünk "rosszalkodni" ha érted mire gondololok. :)) Szóval, szerintem legyél őszinte, és kész. Megfogja érteni. :) Annyit fog mondani, hogy; Igen? És kiaz? Mutasd be! Kb. :) Remélem segítettem.:)

2012. máj. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Hívd át magatokhoz a srácot és esetleg mutasd be anyukádnak pl: anya ő itt Dani a barátom Hány éves ez a Dani? mert ha pl 20 akkor lehet nem a legjobb
2012. máj. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat!

1. válaszolónak : hát asszem akkor inkább titokban tartom mert ennek az lenne a következménye hogy anya szívinfarktust

kap mielőtt elmondanám a lényeget :) ami nem lenne jó

és tuti h a Danival való kapcsolatomnak is vége lenne :)))

de azért köszi :))

2012. máj. 1. 17:50
 6/21 A kérdező kommentje:
Dani is 14 ! :) osztálytársak vagyunk! :)
2012. máj. 1. 17:51
 7/21 anonim válasza:
100%
Zöld pacsi! :D
2012. máj. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
ha nekem is elkéne mondani én nem merném. pedig tudom hogy normális ha valaki vkivel jár de áá akkor is.gyüjts bátorságot :)
2012. máj. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
köszi de nekem ez nem megy , akárhányszor eldöntöm amikor oda akarok menni anyához akkor mindig "visszatáncolok" mert berezelek :)) mit csináljak???
2012. máj. 1. 17:59
 10/21 anonim válasza:
50%
szoszi van muter van kanom Dani a neve egy osztályba dszalok vele :D mond el így neki
2012. máj. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!