Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy a családt...

Volt már olyan, hogy a családtagjaidtól, rokonaidtól kapott ajándékot továbbadtad?

Figyelt kérdés

Esetleg volt ebből valami kellemetlen „lebukás” amikor számonkérték, hogy hol az ajándék?


Rövid történetet is írjatok, ha lehet illetve kort és nemet is.

+ Mikor történt az eset?



2012. máj. 2. 21:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor kicsit ciki volt, mert a barátnőmnek ajánlgattam azokat a parfümjeimet amik már nem kellettek. És az egyikre azt mondta hogy azt tőle kaptam. Én persze tagadtam, de azért égő (én úgy emlékszem hogy én vettem) Na mindegy nem volt nagy katasztrófa belőle. :)

23/N

2012. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Erről eszembe jutott egy régi vicces eset. :D

Kicsik voltunk még a húgommal és a nagynénénktől kapott egy barbi babát. Na, egy nap sem kellett és a kutyánk letépte a lábát és összerágta. :D Akkor még nem tudták a családban, hogy a szüleink vettek egy kutyát. (Nagyon állat ellenesek)

Szegény kishúgom nagyon be volt tojva, hogy mi van, ha egyszer kérik, hogy hozza magával a barbit. Végül nem derült ki az eset. Tudom így nem olyan vicces, de akkor ott és abban a helyzetben az volt. :D

2012. máj. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nálunk nem divat ajándékot továbbadni, pont emiatt. Kidobni sem szoktam őket azonnal, hanem elteszem a szekrény felső részére, és néhány év után dobom csak ki, amikor már nyugodtan lehet azt mondani, hogy elfogyott/elromlott. Például egy barátnőmtől kaptam egy parfümöt, amit szerintem rosszul választott, mert tuti férfiparfüm. De annak is borzasztó. Azt csak fél évig őrizgettem, utána már mondhatom azt, hogy elfogyott :)

És persze ez csak a nem sikerült ajándékokra vonatkozik :)

2012. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
63%
Ja, 20 éves lány vagyok. Bocsi, hogy nem teljesen a kérdésre válaszoltam, de ez az egy ilyen viccesebb ajándékos sztorim van. :)
2012. máj. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Volt, 25. pohárkészletre már nincs akkora szükségünk, de az érdekesebb, hogy noha kb. 15-ször látta anyósom a tőle kapott rugit a gyereken, mégis azt mondta, hogy miért nem adom rá soha, biztos miatta nem akarom.
2012. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi szoktunk továbbadni, mondjuk könnyű helyzetben vagyok, mert amit a férjem családjától kapunk és esetleg nem kell/nem tetszik, azt adhatom az én családomban és viszont.

Ne úgy képzeljétek azért, hogy listaszerűen forgatom a cuccokat, 1-1 dologról van csak szó.

Viszont anyukám (I) kapott ajándékot a sógornőjétől, aminek a kartondoboza alá volt csúszva egy korábbi ajándékkísérő: É-től szeretettel R-nek. Elég ciki volt....

35N

2012. máj. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Volt többször is, pl. karácsonyra a keresztanyámtól kaptam egy fa delfines falra való díszt, amire nekem semmi, de semmi szükségem nincs, és így odaadtam az unokahúgomnak, aki meg imádja a delfineket. 21L De amúgy volt több ilyen is.
2012. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
egyszer kaptam egy borzasztó parfümöt egy távoli rokontól. eladtam vaterán :D
2012. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
En foleg az ajandek zsakkal szoktam ugy jarni, hogy nem tudom, melyik zsakban kinek az ajandekat kaptam. El szoktam tenni ujrahasznositas celjabol. Mindig ugy megyek ajandekot atadni, hogy osszeszoritom keresztbe az ujamat, hogy csak ne attol az embertol kaptam azt a zsakocskat:D Bon-bonokkal is szoktam igy jarni:D
2012. máj. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
62%

Exem összes ajándékát tizenéves unokahugom kapta meg(szakitás után),mert mind olyan volt,aminek csak tizenéves kislány örül (rózsaszin gyertyatartó,cukorka illatú parfüm,raklap porfogó plüss,virág alakú gyertya és társai)


Anyám egyik barátnőjétől kapja a "csodaszép" porcelán dolgokat,anyám utálja a hasznavehetetlen dolgokat,mikrós melegithető minden,igy ezeket párom mamája megkapja,ő gyűjti az ilyeneket,elég drága is

28/N

2012. máj. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!