Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Kevesebb a szex.

Csimi88 kérdése:

Mi lehet a baj? Kevesebb a szex.

Figyelt kérdés
Megismerkedésünk kezdetén alig vártuk, hogy szexeljünk és most 3 év után egyre kevesebbszer történik meg. A legtöbb szex nélkül töltött idő kb. 1 hónap volt. Együtt élünk, mindennap együtt vagyunk. Nem értem mi történhetett. Sokat dolgozik, elhiszem, hogy fáradt, de heti 1-2 alkalommal jól esne a gyengédség. Nagyon keveset kezdeményez, legtöbbször én "mászom" rá. Megbeszéltük már többször, de mindig azt mondta, hogy ezt szokta meg, ennyi elég neki, nem játszik központi szerepet az életében a szex. Ez furcsa nekem, mert előttem csak alkalmi kapcsolatai voltak, csak szexre kellettek a csajok. Kiégett volna? Vagy már nem vonzom szexuálisan? Vagy egyszerűen csak tényleg elég neki kéthetente 1-2 alkalom? Hasonló történeteket várok és persze tanácsokat.

2012. máj. 3. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

Kérem ne pontozzanak le a nők.

Nem híztál meg egy picit?

2012. máj. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Híztam igen, de azóta már le is adtam, és most teljesen meg vagyok elégedve az alakommal, párom szerint is csinos vagyok. Bár állítása szerint őt a plusz kilóim sem zavarták. Nem szereti a csontsovány nőket.
2012. máj. 3. 18:30
 3/10 anonim ***** válasza:

alapból ennyi lehet az igénye

kapcsolatok elején mindenki "felpörög"

2012. máj. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok

és ahogy látom konkrétan ezt meg is mondta neked.

2012. máj. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.Nekem egy 2éves kapcsolat végét jelentette már az, hogy nem tudtunk szint szexelni,de valahogy nem is hiányzott.(kb 1,5évig napi szinten megvolt!)Kezdeményezés szintén nuku volt.Tényleg nem is volt rá igényem,pedig azért nem volt rá igényem, mert nem kívántam már az akkori párom. Aztán szépen kimondtam, hogy vége. Nekem sosem volt ilyen azelőtt,mert én gyakran szeretem,mindennap... Mióta nincs ez a kapcsolatom ismét aktív vagyok, szerencsére van olyan aki mellett az lehetek, és remélem, hogy nem úszik ki belőlünk a szexvágy...
2012. máj. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz eligazodni a férfiakon,18 év házasság után,merem ezt állítani.Amikor udvarolt, voltak olyan időszakok amikor naponta akarta máskor több héten keresztül is majdnem hogy nehezére esett.Házasságunk elején se akarta túl gyakran,majd a gyerekek születése után,néhány évig nagyobb szexuális igényei voltak ,aztán megint egy időszak amikor hiába vetettem be mindent,azt mondta nem jár máson az eszem?Amikor meg békén hagytam,azt vágta a fejemhez,hogy nem törődök vele,meg biztos van valakim.Szívesen adnék tanácsot,de 25 év ismeretség után se tudok eligazodni rajta.
2012. máj. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elnézést a férfiaktól, de nem lehet, hogy a párod felszedett pár kilót?


Nem gúnyolódni szeretnék az első hozzászóláson, de nem csak a kívánom/nem kívánom a másikat kérdésben döntő a többlet súly, hanem az aktivitást is befolyásolja.

Ha több a stressz, az is okozhatja - egyre nagyobb bizonytalanságban élünk, merem állítani.


És még egy: attól még, hogy nem volt stabil kapcsolata és falta előtted a nőket, az nem jelenti azt, hogy feltétlenül gyakrabban is csinálta. Lehet, hogy szimplán ennyi az igénye.

2012. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! A párom állítása szerint mikor "falta" a nőket, akkor sem volt mindennap szex, hanem amikor úgy érezte, hogy most már jó lenne, akkor feltárcsázta az egyik alkalmi partnerét. Nagyon lekötötte már akkor is a munkája, és sokszor örült, ha hazaért. Változó ez a dolog nála, mert pl. a héten már 2-szer is volt, viszont előtte egy hétig semmi.
2012. máj. 3. 21:33
 9/10 anonim válasza:

"Mióta nincs ez a kapcsolatom ismét aktív vagyok, szerencsére van olyan aki mellett az lehetek, és remélem, hogy nem úszik ki belőlünk a szexvágy..."


nem az szart nem, minden kapcsolatban leül a szexualitás. A kezdeti pörgés egyedüli oka biológai: meg kell termékenyülni és ezért az a fene nagy szexuális étvágy. Aki azt hiszi majd a másik kapcsolatban más lesz az atomnaív...

2014. jún. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gondoltam, nem vagy dagadt, pedig azt szeretik a beteg pasik:(((

Hizz el, mint egy diszno, ha ennek is az kell, én is éppen zabàlok:((

Nem viccelek:(

2014. nov. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!