Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a mai jó cselekedeted?...

Mi volt a mai jó cselekedeted? Családoddal vagy akár idegenekkel? Nem kell nagynak lenni bármi jöhet, aki hasonlóan hiszi, hogy napi egyjócselekedet mosolygósabbá teheti a napodat neked is.

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 22:04
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
76%

Kielégítettem orálisan a barátomat.


19/L

2012. máj. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
ööö.. ja végülis örömet szereztél :) hát nem teljesen ilyenre gondoltam de sebaj :) és ez számodra nehéz vagy kötelesség ízű volt?
2012. máj. 3. 22:10
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Segítettem egy nőnek a babakocsit felrakni a buszra, de mivel rég ettem és nagyon melegem volt a hosszú ruháim miatt, így utána szinte repültem, hogy leülhessek, mert majdnem összeestem. Persze meg sem köszönte, mindegy, karma's a bitch.

Aztán még ma láttam egy vak nőt, akivel mindig találkozom hazafelé, szokásosan hazakísértem.

Kitakarítottam Anyuéknak a házat és vacsorát főztem, bár még mindig nem jöttek haza.

14/L

2012. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Dm-ben nem volt pont gyűjtőm és oda adtam a utánam fizetőnek a pontokat :)
2012. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Vettem tejet lakótársamnak:)
2012. máj. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Szendvicset csináltam a húgomnak. Ma csak ennyire futotta. :D 21L
2012. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Útbaigazítottam két nőt is a vasútállomáson.

Elvittem anyósomnak a munkához szükséges anyagot, mert ő nem tudott bemenni érte.

Ezután meghallgattam a panaszkodását, mert tudom, hogy nagyon nehéz neki (haldoklót ápol). Mondjuk ez nehéz volt, három órán keresztül mondta, és a végeredmény az lett, hogy vsz el kell adni a lakást, amiben most lakunk :(

2012. máj. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Segítettem egy turistának lyukasztani a villamoson :) Szegénykém nem értette hogyan működik, nem látott még manuális jegykezelőt :D

Valamint megvártam az egyik ittlakót (panel) a kapuban, magyarul tartottam neki az ajtót, pedig még elég messze volt.

Ezeket nem különösebben tartom jó cselekedetnek, ösztönösen jönnek...

22/L

2012. máj. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%
Ma egy beosztottamat sem b@sztam le. (nagyon)
2012. máj. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Vettem sutit anyueknak.:)))
2012. máj. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!