Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy a férjem...

Hogy érjem el, hogy a férjem ne a gyerek előtt veszekedjen, kiabáljon velem?

Figyelt kérdés
Nem szeretek ilyenkor visszakiabálni, mert az semmire sem vezet. Próbáltam szép szóval kérni, ha valami baja van velem, beszéljük meg akkor, amikor már alszik a kicsi. És még azért hord le, hogy nincs tekintélyem a fiunk előtt. Amúgy valami hülye apróságon akadt ki, inkább szerintem a munkahelyi feszültségét vezeti le így.
2012. máj. 3. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Talán mondd el neki, hogy zavar ez téged és változtasson...
2012. máj. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Ezt már megette a franc..


Vagy melóhelyet kell változtatnia, vagy családot.


Édesanyjával kiabáljon!

2012. máj. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg "csak" az zavar, hogy a fiad előtt teszi? Semmiféle feszültségét ne rajtad vezesse le. Kiabáljon olyannal, aki nagyobb, erősebb, főnökebb nála. Ott legénykedjen. Ja, hogy ott nem lehet? Puding. Ezt próbáld vele megértetni.
2012. máj. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Nekem már az is gond lenne, hogy EGYÁLTALÁn kiabál meg veszekszik velem, miért türöd el?

NE visszakiabálj, hanem öntsd le egy kancsó vizzel, hogy lehiggadjon - és utána meséld el neki, hogy a hisztis gyerekeket igy szokás leállitani.

A megbeszélés meg az ordibálas, veszekedés közt igen nagy a különbség, de ha neki a munkahellyel van baja, azin NINCS mit megbeszélni.

2012. máj. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem hallgat rád, holott már kérted, akkor sajnos a veszekedés célja számára éppen az, hogy a gyereket belevonja a ti magáncirkuszaitokba. Lássa a gyerek, hogy ki az erősebb, ki az okosabb, kinek van igaza és már most kicsiként ahhoz igazodjon, "válasszon".


A gyereknek nagyon fáj az, hogy a szülei veszekednek, kicsiként nem tudja, hogy mi miért történik, csak a hatalmas feszkót érzi és a saját félelmét. Minden gyereknek MINDKÉT szülőjére szüksége van, ezért a legnagyobb önzőség és gonoszságok egyike, ha a szülő választásra kényszeríti a gyereket, hogy kit szeret jobban, ki mellett akar élni stb.


Beszélj a pároddal még egyszer erről, csakis négyszemközt és nagyon higgadtan (előtte gyakarolhatsz a négy fal között egyedül), és ha továbbra sem hajlandó változtatni, akkor elgondolkodhasth azon, hogy kivel élsz együtt és akarsz-e és meddig együttélni vele.

2012. máj. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Persze újra elmondtam, h. ne a gyerek előtt tegye. Mondta, hogy ne haragudjak, csak fáradt volt. Egyébként szeretjük egymást, és az esetek 95 százalékában kedves, normális, sőt gyengéd férfi, segít a gyerekek körül,a házimunkában, szokott virágot, ajándékot hozni. Csak ez az 5 százalék zavar, amikor "elborul az agya".
2012. máj. 4. 11:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is a kancsó vizet tudnám javasolni!
2012. máj. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó nagy adag hideg vizet önts ilyenkor a pofájába,majd attól lenyugszik.
2012. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy dobd be a zuhany alá.
2012. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!