Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti édesapátokat vagy édesanyát...

Ti édesapátokat vagy édesanyátokat szeretitek jobban? Miért?

Figyelt kérdés
én édesapámat  bármit megtennék érte..anyámat utálom, egy önző, szivtelen, érzéketlen hárpia..még ha ő is hozott a világra..
2012. máj. 4. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Anyát.Ő nevelt fel.

Apám nem élt velünk soha,nem akart.Nem utálom,közömbös.

2012. máj. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Anyumat.Vele élek,szüleim elváltak.Évekig nem is beszéltem apummal.Nincs vele bajom,néha évente,fél évente összefutunk váltunk egy két szót és ennyi.Csak olyan idegen.
2012. máj. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem apám teljesen idegen,nem ért meg.Anyámat jobban szeretem,de már vele is kezd megromlani a viszonyom.:(
2012. máj. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos édesapám meghalt(még kicsi voltam), anyukám meg nem nagyon törődött velem. Így igazából nem tudom.
2012. máj. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
anyukámat szeretem jobban. apukám hát ő izéé olyan leordítós és nem vallaná be hogy mundjuk az ő hibája hanem talál vslsmi okot amiért mást ordit le..
2012. máj. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Apát. Anyával az utóbbi években megromlott a viszonyunk, egy szép szava nincs hozzám.
2012. máj. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindkettőjükkel más a kapcsolatom, de nem tudnék és nem is akarok választani.

23N

2012. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A szüleim elváltak, apa nevelt fel, de anyával is rendszeresen találkoztam, meg beszéltünk telefon. Kamaszkoromban anyát szerettem jobban, de ez csak abból adódott, hogy ő volt az engedékenyebb, apával meg rengeteget balhéztunk. Most már nem tudnék választani közöttük. Nagyon más személyiségek, mindkettejüket másért tisztelem, de ugyanúgy szeretem őket.

24N

2012. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Hajna88 válasza:
50%
Apa!!!!!!!!!! Ő a mindenem!!! Mindenkinek csak fele olyan jó édesapát kívánok,mint a mienk!!! Ugyan hiányzik egy anya az életemből,de nem a sajátom....
2012. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Anyámat, bár vannak vele is nézeteltéréseim. Apám beteges rendmániás, és kiborít az állandó leb*szás, amit apróságokért kapok, főleg a "rendetlenség" miatt. Jófej néha ő is, meg semmiképp nem mondanám, hogy nem törődik velem, de emiatt a tulajdonsága miatt nap mint nap sikerül egy időre megutáltatnia magát velem. Anyuval is veszekszem néha, de még ígyis őt szeretem jobban.
2012. máj. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!