Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tesztelhetném a családt...

Hogyan tesztelhetném a családtagom drogra a tudta nélkül? Ha pl elmegy pisilni és rászólnék, h ne húzza le a vécét, mert én is mingyárt megyek. Majd egy vizeletből való kimutatásra való drgogtesztet mártanék a kagylóba, az kimutatná, ha drogozott?

Figyelt kérdés
Tudom,aljas dolog,de az ő érdekében tenném,mert szeretem.de nem lehet bízni a szavában.
2012. máj. 5. 12:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Ha elmúlt 18 éves semmit nem tehetsz. Nem rángathatod elvonóra erőszakkal.
2012. máj. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem steril a csészében levő víz, úgyhogy lehet, hogy a korábbi domestosra reagálna, vagy bármilyen egyéb kémiai anyagra, ami a wc-be került.
2012. máj. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

nem, ezt így nem lehet, mert ugye a kagylóban nem csak az ő vizelete lehet meg sok minden más még, ami befolyásolhatja. egyébként te is biztos lehetsz benne, ha kicsit odafigyelsz rá. én jártas vagyok ezekben a dolgokban, ebből írtam a szakdolgozatom.

amúgy vannak jelei, amiből te arra következtetsz, hogy drogozik?kíváncsi lennék, hogy mik azok.

2012. máj. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, a hajszálból hónapokra visszamenőleg is ki lehet mutatni a drogot.

Esetleg még azt megtehetnéd, hogy rábeszéled egy általános vérvételre és vizeletvizsgálatra, ahova persze úgy vinné a vizeletét. És abból kiszednél valamennyit.

2012. máj. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%

Altatózd be aztán katéterezd meg.


Aztán már csak egy laboros haver kell.

2012. máj. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Hát, lehet hogy ha elmenne vérvételre, akkor titokban értesíteni kellene az orvost hogy azt is végezze el.
2012. máj. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
amúgy nagyon egyszerű a dolog. mondod, hogy el kéne már menni egy rutin vérvételre. amiből sok minden kiderül ugye..megíratod a beutalót, és mondod, hogy azt is ikszeljék be, hogy nézzenek nem tudom mit a vérben. persze ezt az ő tudta nélkül íratod. ő meg úgysem fog utánanézni, hogy milyen koncentrációt néztek a vérben, főleg nem fogja tudni, hogy az mire jó. és woálá, kész is.
2012. máj. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hajszálból kimutatják, csak győzd megfizetni.

Ezt a technikát nyomozásoknál szokták alkalmazni, mert az egész hajszálból ki tudják mutatni, tehát amilyen "régi" a haja, annyi időre visszamenőleg.

2012. máj. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

Aki lepontozott annak üzenném, hogy miután valaki betöltötte a 18-at felnőttkorúnak számít. Ez az jelenti, hogy önmaga felelős a tetteiért és ha önszántából nem akar elvonóra menni akkor nem is lehet kényszeríteni ilyen trükkökkel.

Jelentsd fel mikor konkrétan tudod, hogy megvette a cuccot és éppen készül felszívni. Akkor majd a rendőrség cselekszik, de ezt nyilván nem akarod megtenni és én sem ajánlanám...

2012. máj. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Off: ne legyetek már naivak. Ha drogoznék, engem senki nem tudna elrángatni vérvételre..
2012. máj. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!