Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám a nővérem miatt...

Anyukám a nővérem miatt ideges rám. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

A nővérem 17 éves lány, és mindig mindennel felbosszant, ezért vagyok ideges, és látszik is rajtam. Anyám rá tesz még egy lapáttal, mert még jobban felhúz.

Ha meg neki akarok menni a nővéremnek, ő szalad ki, persze azért is én vagyok a hibás. Előbb is kiszaladt a WC-re sikítva, mikor anyu kijött, azt mondta, én nem hagyom. Dehát nézzen szembe a következményekkel. Ha fölidegesít, nincs kegyelem, elszakad a cérna. Én vayok a rossz. Azzal fenyegetőznek, hogy szólnak az ofőmnek, hogy milyen egy idegbeteg vagyok. Pedig ő is tudja, csak ha nagyon fölidegesít valaki. 14/L


2012. máj. 7. 18:19
 1/5 A kérdező kommentje:
látom már itt sincsenek normális emberek. Legjobb lesz az égben kutakodni.
2012. máj. 7. 18:49
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz már megtette az imént.
2012. máj. 7. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

nyugodjál le teljesen mármint gyakoroljál türelmesebb lenni

hidd el nálunk is sok ilyen volt de az még ilyenebb volt és csak azzal birsz mit csinálni ha türelmes és nyugodt leszel...

2012. máj. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó tanács: ha esetleg bemegy a szobádba, hogy cse*ztessen, sikongass, ahogy ő szokta, hogy "anyaaaaaaa, nem hagy békéééén!"... Használd az ő fegyverét saját maga ellen! ;)

Ilyen esetekben a legjobb visszamenni gyerekbe. Tapasztalat.

(12-en vagyunk testvérek. Én vagyok időrendben a 7-ik. Gondolhatod, nálunk mi volt.........)

2012. máj. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat, lemaradt a legfontosabb: mindig próbálj meg türelemmel lenni! Nagyon nehéz, de muszáj leszel. Ne légy forrófejű, azzal csak magadnak ártasz. Találj ki valamit, amire gondolhatsz, ha ideges leszel, egy olyan dolgot, amitől könnyebben megnyugszol.

Az én fegyverem a vicc volt, pl. a bátyáimat mindig női ruhákban képzeltem el ilyenkor.

A 12 testvéres voltam megint.

2012. máj. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!