Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után mit változtattat...

Szakítás után mit változtattatok magatokon?

Figyelt kérdés
Hajvágás,műköröm,sportolni kezdtetek....stb ilyenekre gondoltam.
2012. máj. 11. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A viselkedésemen.
2012. máj. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedés...kipróbáltam én is a fent felsorolt dolgokat, de nekem nem vált be. Számomra az a legjobb szakítás után, ha a saját egom növelem. PL: Nem érdemelt meg, úgysem kap jobbat, én igen stb...
2012. máj. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is elsősorban magamon változtattam, bár már ez a kapcsolat vége felé elkezdődött. Ja, meg fogytam egy keveset.
2012. máj. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Fogytam elég sokat (nem akarva, de kb 10 kilót, nem volt kedvem enni, élni sem bánatomban)

elkezdtem növeszteni a hajam, már a hátam közepétől is hosszabb:)

előszőr inkább elég fiúsan, sportosan kezdtem el öltözködni, de ezt észre se vettem, szerintem tudat alatt, hogy ne is nézzenek meg annyira a pasik, mert úgysem szeretnék kezdeni senkivel semmit..mostanában már jobban figyelek arra, hogy csajszisabb legyek.

amúgy már majdnem egy éve szakítottunk, de még mindig nem vagyok túl a dolgon, úgy érzem, nem tudnék másba szerelmes lenni:(

21l

2012. máj. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint az első.
2012. máj. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Évekig vörösre volt festve a hajam, és akkor meg barnára, majdnem feketére festettem.

23N

2012. máj. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a szakítás után kezdtem igazán jól érezni magam. Végre azzal foglalkozhattam amit mindig is szerettem volna, sajnos tudat alatt nagyon sokban befolyásolva voltam és ezt még csak észre sem vettem/vagy nem akartam.


Szerettem végre egyedül lenni és élveztem is, holott régen azt hittem, magányos lennék, ha nem lenne (valaki) mellettem.


(Sajnos az étkezések egyre elmaradoztak, így fogytam pár kilót, - amit nem kellett volna, ...42-43 kiló közelébe kerültem.)


Aztán nem is sokkal később ismertem meg a jelenlegi párom, mellette vagyok igazán boldog. Utólag visszagondolva a korábbi nem is kapcsolat, inkább kontrollálás volt.


Amin változtam:

- kimondom a véleményemet a (jelenlegi) kapcsolatomban, nem félek, ha elhagynak, mert ha az őszinteség hiba, hát nem is kell az a kapcsolat.

- nőiessé váltam. Sok szép, színes ruhát merek felvenni, amit az előtt sosem. Ez meg is látszik rajtam, párom szerint kivirultam.

- nem hagyom hogy a problémák a szőnyeg alá söprődjenek. Bennem az csak gyűjti a feszültséget. Mindent meg kell beszélni.

- visszaszedtem az elvesztegetett 4-5-6 kilót, ami kellett is, mert még most sem vagyok 50kg. Kellenek a domborulatok.

- és még valami. A jelenlegi párommal az ágyban is sokkal nagyobb az összhang, imádjuk szeretni egymást, megtanultam milyen is az a boldogság. Sajnos a korábbi kapcsolatomban ez nagyon egy irányba mutatott -, remélem értitek...


Nos, nagyjából ennyi ami az eszembe jutott. De ezekhez hozzá kell tennem, hogy ez mind két irányú. Ha a párom nem lenne olyan amilyen, vagy kifogtam volna egy hasonló b.rmot, mint korábban is, akkor még mindig a társadalom legaljának érezném magam.


Sziasztok!

2012. máj. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Új frizura,csinosabb ruhák,új szerelem,plussz 10 kiló (stressztől véznára voltam fogyva),új életfelfogás
2012. máj. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!