Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van a boldogságcsomagodban?...

Mi van a boldogságcsomagodban? A családod mennyire befolyásolja a boldogságodat?

Figyelt kérdés
Mi az ami minden nap jó kedvre derít és továbbvisz a hétköznapokban? :)
2012. máj. 14. 22:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jelenleg semmi nem tesz boldogga, mert mar kb. feleve hiaba probalkozok, minden balul sul el. Keresem a hibat, de nem lelem. A csaladom nem tesz hozza semmit, mar, ha meg nevezheto csaladnak...
2012. máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

A családom az én boldogságcsomagom. :) A szerető férjem, az okos kétéves nagyfiam és a nagy szemekkel figyelő hathetes kislányom.

És hogy mi derít jókedvre? Néhány napja lementünk a játszótérre, gyönyörű meleg idő volt, enyhe szellő fújdogált, a kisfiam játszott, a kislányom egy fa alatt aludt, én mezítláb a padra kuporodva figyeltem őket, és ki tudja miért, pont olyan hangulatom támadt, mint gyerekkoromban nyáron. Valahogy elöntött az elégedettség és a nyugalom.

Tudom, most sokan tartanak kicsinyesnek, de jelen pillanatban ennyi elég volt a boldogsághoz.

2012. máj. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Boldogságcsomag? Ezt még nem is hallottam. :)

De akkor azt hiszem a pozitív hozzáállás.

2012. máj. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

minden nap más dolog :D

mindig figyelek, és megtalálom azt, ami boldogabbá tesz. vagy egy apró kis ajándék a páromtól, vagy egy kedves ügyfél, akivel jól el tudok beszélgetni, vagy valami szép dolgot látni az utcán, netán segíteni egy öreg néninek leszállni a buszról.

imádok segíteni, és az én kis apró önzésem ebben az, hogy jó hallani, amikor megköszönik, és látni az arcukon, amikor meglepődnek, hogy egy ilyen nem hétköznapi külsejű lány is képes még az emberségre :D

ha nem így állnék hozzá, akkor már a zártosztályon lennék :D de nem is tudnék máshogy hozzáállni, azt hiszem ilyen a természetem :D

2012. máj. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez teljesen hangulatfüggő, hogy mikor hogyan látom az életemet. De azt hiszem nincs okom panaszra, ha tiszta fejjel belegondolok, tudom, mennyire szerencsés vagyok. Igen, ehhez az érzéshez nagyban hozzájárul a családom, hogy jól vagyunk, szeretjük egymást és nem kell olyan problémákkal megküzdenem, mint sokaknak, akiknek ez nem adatik meg.

A többi, ami pedig hiányzik az életemből, remélhetőleg majd az úgyis változik, legalább addig is van miért küzdeni :)

22/L

2012. máj. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Nekem két pici boldogságcsomagom telis-tele van éppen. Ők ketten fogják közre az örömrudamat..
2012. máj. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Hatoska, akkor neked valóban nem kell sok a boldogsághoz.
2012. máj. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem a családom nagyonis befolyásolja.Hihetetlen mennyire eltudják rontani a kedvemet.Viszont örülni igazán miattuk még semminek sem tudtam.Velük kapcsolatosan már 12 éves korom óta van bennem egy nagyfokú elégedetlenség és mély szomorúság.DE a jó hír az, hogy ettől már nagyrészt el tudtam magam függetleníteni :)

Jelenleg amitől boldog vagyok az az, hogy bírok és merek álmodozni.Általában attól van jó kedvem,ha az aktuális férfi az életemben(tök mindegy milyen komoly,vagy nem komoly a kapcsolat)jó visszajelzéseket ad nekem.De főleg a közelmúltban történt szexuális élmények. Vagy akár az időjárás.Egyik hozzászóló írta a szellőt.Nos sokszor én is felismerek ismerős illatot a szellőben,ilyenkor rámtör egy érzés,ami egy szép emlékhez köthető.A visszaemlékezés nekem sok boldogságot ad,mert azért vannak szép emlékeim:)

2012. máj. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
A családomnak köszönhetem,hogy nem őrültem még meg a jelenlegi munkahelyemen,meg úgy általában.Igazán szerencsésnek érzem magam mert van egy imádnivaló anyukám és egy öcsém,aki nekem olyan,mintha bizonyos értelemben a másik felem lenne.Az ő törődésük és szeretetük visz tovább minden nap.25/N
2012. máj. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Engem a jó idő tesz boldoggá és a meleg , ám most be kell érnem hideggel és faggyal - májusban. Továbbá még az , hogy a fejemben van: minden nap számít és minden nap egy új esély. :) Az is örömet okoz , ha a nagyszüleimnek segíthetek! Vagy jól esik ha ők segítenek nekem.. illetve ha együtt van a család.. valamelyik nap pedig az esett nagyon nagyon jól , hogy a legjobb barátnőm elsírta nekem , hogy attól fél , hogy engem elveszíthet .. én soha nem hittem volna , hogy egyszer lesz olyan barátnőm , aki szeret és fél hogy elveszít.. engem általános iskolába sokan csúfoltak mert pici és duci voltam és mindenkinek megvolt a maga társasága és mindenki olyan tökéletesnek tűnt.. aztán középiskolába már én éreztem magam ha nem is tökéletesnek , de boldognak.. :) Mert megtaláltam azokat , akikkel jóban-rosszban együtt tudok lenni és amikor segítségre szorultam , akkor mellém álltak..

18/N

2012. máj. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!