Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem megcsal a feleségem....

Szerintem megcsal a feleségem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok benne biztos de szerintem így van. Egyre kevesebbet beszél velem és nincs kedve szinte semmihez és ha megkérdezem hogy miért akkor nem mond semmit vagy arrébb megy. Igazából van rá lehetősége. Meló miatt van olyan hogy 1 hétig nem jövök haza de olyan is hogy minden nap haza tudok jönni. Pár hete csak pénteken jövök haza de akkor együtt tudunk lenni egész hétvégén de ő nem nagyon örül neki. Mondtam, hogy hétfő este is itthon leszek erre kicsit furán visszakérdezett és mintha zavarba jött volna. Nem értem miért csinálja ezt, van 2 kisgyerekünk is és normálisan élünk. Nem tudok másra gondolni csak arra hogy megcsal. Nem kérdeztem még rá. Mit csináljak?

31/F


2012. máj. 17. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

olyan édik a férfiak, hogy egyből erre gondolnak.

én abszolut nem hiszem hogy megcsalna.

szerintem valami baja van veled, csak nem akarja felhozni, nehogy hisztis, féltékenynek tűnjön.

2012. máj. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
gondolom nem éltek "normálisan" mert akkor nem éreznéd ezt. Kérdezd meg mi van.
2012. máj. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban tudni akarod,akkor egyszerűen ne mondd meg,hogy mikor mész haza.Hidd el,ki fog derülni.Ha mégsem szeretnéd igazán tudni,akkor kezdj el neki újra udvarolgatni,és próbáld magad felé fordítani a figyelmét.Éreztesd vele,hogy egy család vagytok,és hogy számodra ez mindennél fontosabb.Ha van is valakije,le fogja építeni a családi harmónia érdekében.
2012. máj. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos erre kívülállóként mi nem tudhatjuk pontosan a választ.

Erről inkább a feleségedet kellene megkérdezni, hogy miért zavarja ha tovább maradsz otthon...

2012. máj. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%

1. kérdezd meg

2. én sem beszélnék egy olyan pasival, akiről messziről ordít, hogy nem bízik bennem


szerintem nincs ebben semmi "édi", inkább szánalmas

2012. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De eddig sose volt ilyen és én se gondoltam erre soha. Mindig várta hogy itthon legyek most meg nem tetszik neki
2012. máj. 17. 21:03
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem... miért nem kérded meg? Ha a párom így kezdene viselkedni, azonnal leültetném és megkérdezném, hogy mi a baj, megbántottam-e...
2012. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legtisztább, ha azt mondod neki amit érzel. Mindenképpen az a megoldás ha beszélsz vele. Pl. Az utóbbi időben azt érzem, hogy ..... Azért dolgozok, és maradok ki egy hétre itthonról hogy benneteket eltartsalak. Mit tehetnék, hogy ismét boldog legyél mellettem? Nem feltétlenül kell arra gondolnod, hogy megcsal.
2012. máj. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Egyenlőre ne kérdezz rá.Érdeklődj mivel foglalatoskodik ha,nem vagy otthon.Ha tudod vidd el valahova,ahol csak egymással foglalkozhattok,figyeld felszabadultabb lesz e vagy ott is közömbös,ha igen utána ne áruld el mikor mész haza.Addig semmiképpen ne gyanúsítsd meg, amíg valami kézzel fogható bizonyítékod nincs.
2012. máj. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire kicsik a gyerekek? Gyesen van velük? Több év otthon léttől be tud kattanni az ember, ez van... Próbálj programokat szervezni, menjetek kirándulni, udvarolj neki egy kicsit. Érezze, hogy fontos vagy neki. Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, hogy megcsal meg ilyenek, csak egy nőben ilyenkor van egy olyan érzés, hogy most már hátha úgy érzed, hogy nem kell foglalkoznod vele, mert 2 gyerekkel úgyse tudna lelépni...
2012. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!