Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van, hogy a párod, férjed más...

Van, hogy a párod, férjed más nőket melletted megnéz? Mond is róla valamit? Mit mondasz ilyenkor?

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, de jól csinálja, nem veszem észre. Én is megnézem a szép embereket, nőket, férfiakat egyaránt.
2012. máj. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

En is elmondom az illetorol a velemenyem. Valoszinu, hogy en regebb ota nezem, mint o, szokasom minden embert jol megnezni:D

ha mondja, hogy xy jo no, akkor vagy helyeslek, vagy nem.

2012. máj. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze , ez teljesen normális.Szokta mondani hogy jó nő.Én is megnézek más férfiakat.
2012. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Semmit. Én is nézem a pasikat. De itt vége is a történetnek. Nézni meg kommentálni lehet, más meg nem történik úgyse. Ennyitől meg egyikőnk sem lesz kevesebb.
2012. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondani szokás:Hűséget fogadtam nem vakságot.
2012. máj. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagy illetlenség is lehet.Arra gondolok ha pl. beszélgetsz a pasiddal és közbe annyira elbambul egy másik nőre hogy nem is figyel rád.

Ilyenkor megmondanám a véleményem keményen.

Ha viszont úgy csinálja hogy nem feltűnő, akkor nem szólnék semmit.

2012. máj. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én akkor se szólok ha nagyon elbambul, bejön neki ez van, legalább 1-szer az életében legyen egy jó pillanata:) én is jól megnézek egy pasit ha számomra álompasi.
2012. máj. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem zavar, van, hogy kicsit piszkálódásból mondja, egy filmre pl., hogy óó jönnek a csajok...ha olyan jelent van. Én meg rákontrázok. Bízom benne, tudom, hogy bízhatok. Ennél több nem kell. Nyugodtan nézelődjön. :)

Én is szoktam, leginkább, ha egyedül vagyok/megyek valahol.

23N

2012. máj. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
ma én mutattam neki egy csajt...irtó jó cicijei voltak:)Ő meg helyeselt,hol ezzel a probléma?nem megismerkedni akar vele,csak megnézi...
2012. máj. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

az enyém naponta 7-8-at mutat

gondolom, a többszörösét nézi

dögunalom

mást se csinál, csak stíről

akkor minek kellek neki én?

2012. máj. 19. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!