Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért ilyen a barátnőm?

Vajon miért ilyen a barátnőm?

Figyelt kérdés

Lányok vagyunk, és egy éve vagyunk barátnők 3an, de az egyikük elég furcsán viselkedik és a másiknak már eléggé kezd elege lenni belőle. Én mindkettőjüket szeretem, nem szeretnék haragot, meg azt se szeretném, hogy szétcsússzunk így 3an.

A lány 25 éves. Évek óta nem volt kapcsolata, egyedül van, jó tanuló, kedves is a barátaival és nagyon segítőkész. De néha olyan mintha feltűnési viszketegsége lenne. Néha rátör és üvölt az utca közepén, metrón, vonaton, bárhol és teliszájjal káromkodik. Ha valami nem tetszik neki, mondjuk késika busz akkor már rázendít és üvölt én meg kellemetlenül érzem magam, hogy örjöng és káromkodik mellettem valaki. Ha rászólok, hogy hé nem kéne, akkor mondja tovább. Valamint állandóan panaszkodik, hogy neki miylen rossz. Hogy elfárad a munkában és, hogy mennyit kell állni, milyen sok a rezsi stb. Ha mondom neki, hogy rossz nekem mert szakított velem a barátom akivel lassan összeköltözést terveztünk rázendít, hogy neki meg rég volt kapcsolata, neki sokkal rosszabb. Ez nagyon rosszul esik tőle.

Mindezek ellenére mindig lehet rá számítani, volt, hogy éjszaka közepén jött értem kocsival, mert már nem tudtam senkit hívni és ott rekedtem ahol nem jár busz, vagy volt hogy egyéb másban segített, de nem fogad el hálát.

Vajon miért ilyen? Önbizalomhiánya van, és valahogy fel akarja hívni a figyelmet magára?

Köszönöm ha válaszolsz!



2012. máj. 19. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt a részét már tapasztaltam, hogy én is mondtam valamit, a másik meg hasonló témában, mintha azt akartam volna játszani, hogy ki mond nagyobbat. Az ilyenek nem igazán olyan barátok, hogy vigasztalják a másikat. Az, hogy feltünősködik azt jól látod, vagy csak simán neveletlen ha az utcán káromkodik. Hüle pixája.
2012. máj. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szeretem a csajt, elég sanyarú körülmények között nőtt fel, apja állandóan kékre zöldre verte, anyukájától elváltak, tiniként drogozott is. Már nem csinál ilyeneket és jól teljesíti a munkáját is, nincs baj vele. Csak ez olyan furcsa. Igaz barát, azt érzem, de tényleg mindig nagyobbat akar mondani, neki mindig mindenkinél rosszabb.
2012. máj. 19. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Na hát ilyen is lesz amúgy. Lehet a múltja miatt, de gondoljon bele, hogy mindenkinek a maga baja nagyobb, és most azzal nem segít, ha a sajátját hozza fel, miközben te panaszkodsz. jóhogy nem már odavágja, hogy halgass, a tiéd az övéhez képest sehol nem vagy. gondolom ilyenkor még te szégyeled el magad. ő nem figyel oda rád. neki legyen ez égő amúgy.
2012. máj. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi viselkedés egy nagyon összetett dolog. Számos tényező alakítja személyiségünket, aminek az egyik megnyilvánulási formája a már említett viselkedés, ilyen kevés információ birtokában csak tippelni lehet, hogy miért viselkedik úgy ahogy. Lehetséges, hogy a génjeiben azt örökölte, hogy nem tudja nyugodtan kezelni a problémáit, bár én inkább a környezetre tippelnék, ahol nevelkedett, könnyen lehet ezeket a mintákat látta és ezekhez ragaszkodik, ezeket építette be a személyiségébe. Az sem kizárt, hogy serdülő korában olyan társaságban volt, ahol ez volt a bevett szokás. Lehetnek egyéni meggyőződései is. Az is lehet, amit mondtál, hogy önbizalomhiánya van, ehhez hozzájárul a munkahelyi stressz plusz még nincs partnere sem és már kész is az idegösszeomlás. Minden ember más és más, mindenki másként kezeli a problémáit, vannak, akik magukban és vannak, akik jól kikáromkodják magukat és üvöltenek, majd megnyugszanak, persze nem csak ez a két mód van. Szóval nehéz ilyen kevés információból pontos képet alkotni a barátnődről.
2012. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
meg kell kupakolni
2012. máj. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!