Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha már a barátságun...

Mit tegyek ha már a barátságunk kezd kihülni a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nekem is így van két barátnőmmel.Az egyik,a legjobb barátnőm 13 éve a legjobb.A másik nem a legjobb,csak jó barátnőm,ő vele körülbelül 1,5 éve vagyok jóban..mindegyikkel romlik a barátság.

Na hát a legjobb barátnőmmel múltkor elmentünk mozizni,aztán csavarogtunk együtt a városba.Szerintem a közös csavargások nektek sem ártanak,vagy egy közös jó buli:)

Ha ezek nem működnek és továbbra sincs olyan összetartó erő bennetek,akkor meg kell beszélni!


16/L

2012. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg neked van barátnődnek van új fiúja ? Azért kérdezem, mert én úgy vettem észre, hogy lányok sokszor hanyagolják a barátnőiket ha egy férfi lép az életükbe. Ne vedd támadásnak csak egy kérdés.
2012. máj. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!! :))

nem nincsen!

2012. máj. 20. 13:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én is így vagyok ezzel, egy régi barátnőm kapcsán. Szerintem az emberek változnak, nem minden barátság tart örökké,legalábbis az én esetemben ez van, mert ő nem igazán van benne semmilyen közös összejövetelben, más lett a legjobb barátnője. Mondjuk 21 évesen elég furán hangzik :D de közös programokat szervezhetnétek, bulik, stb Minél több élményetek van annál szorosabban kötnek ezek is egymáshoz benneteket.
2012. máj. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a válaszokat!! :))
2012. máj. 20. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!