Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszeri családi nagy ünnepély...

Egyszeri családi nagy ünnepélyre nem elmenni mekkora "bűn"? Többi lent.

Figyelt kérdés

Anyám testvérének a gyerekéről van szó ,nem esküvő szintű de hasonló.


Nekem az egészről az jut eszembe h a ROKONOK. és ezzel mindet elmondtam .nem szívesen találkozom velük mert nem érdekelnek -és mert tudom h a rokonokra sosem számíthatnék emberi jó érzésből. Annyit tudni érdemes h voltak kisebb belviszályok -és megosztott az egész család. Tudjuk h ki kit nem szeret zsigerből mégis jó pofizni kell.


És amit én a legutóbbi ilyen ünnepélyen átéltem hát köszi de abból se kérek ..mindenki reprezentált h milyen sikeres az élete engem meg folyton ba@tattak h miért nincs párom meg gyerekem stb. Azt se tudtam minek ülök ott. És menekülni se lehetett.


Nekem ezekre az emberekre nincs szükségem ,nem érdekelnek ,és ha véletlen lesz esküvőm egyszer az életben- amit amúgy kétlek -nem akarom h ott legyenek.


Gáz szerintetek h nem megyek ?


2012. máj. 20. 09:47
 1/2 bdavid0815 ***** válasza:
Ha nem akarsz ne menj el. Ez ennyire egyszerű. Hogy ki mit gondol az meg a saját dolguk.
2012. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szülsz nekem egy babát?
2012. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!