Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérhetünk ilyet a szüleinktől?

Kérhetünk ilyet a szüleinktől?

Figyelt kérdés

3-4 hét múlva lesz egy (akkor 7-8 hetes) fekete labrador kiskutyánk a párommal. Jelenleg nem lakunk otthon, mindketten más-más városban lakunk, de augusztus-szeptembertől összeköltözünk (és igazából itt fogjuk tartani a kutyánkat). Az a gond, hogy nyárára haza vinnénk a kutyát, de egyikünk családja sem nézi jó szemmel, nem akarják befogadni. Mi pedig kutya nélkül nem megyünk, akkor meg megvan a felháborodás...

Egy 2-3 hónapos kutyát lehet kerülgetni szerintem, főleg ha nem lesz a szülőknek dolga velük...Jobbat nem tudok...


2012. máj. 24. 19:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szülők nem tűrik meg,akkor nem is fogják engedni.Akkor más megoldásra lesz szükségetek.
2012. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vigyétek haza majd csak akkor a kutyust,ha már lesz hova.

Ha nem akarják a szülők,akkor ezt nem tudjátok erőltetni. Kertes házban laknak a szülők,vagy panelban? Mert ha kertben lenne a kutyus,akkor talán még megérné győzködni őket,de egyébként nem!

2012. máj. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló helyesen érvelt...


Valóban, ha a szüleitek nem akarják, sajnos nem tehetitek meg. A kérdésedre válaszolva, kivételesen csak akkor kérhetsz ilyet, ha megengedik.

Mondjuk a legjobb barátodat/barátnődet megkérheted, hogy ha akar, vigyázzon rá.


Ha ez sem, akkor nincs ötletem.

2012. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Kérni kérhettek, de ha nem akarják, hát erőltetni nem lehet. Nem mindenki akar kutyával élni.
2012. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Akkor viszont nem megyünk haza. A kutyát nincs kire hagyni. Kiskorában meg nem fogom egy idegenre hagyni...
2012. máj. 24. 20:02
 6/29 A kérdező kommentje:
ha vállaltuk a kutyát ezentúl velünk kell legyen... én értem, hogy nem akarják, azt meg nem, hogy szerintük akkor mit csináljunk a kutyával?
2012. máj. 24. 20:03
 7/29 anonim ***** válasza:
70%
maradjon nálatok. te vállaltál érte felelősséget nem a szülők.
2012. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nálunk marad. Nem világos a kérdés?! Nyárára hívtak a szülők haza, de mi CSAK kutyástól tudunk menni. Ők meg nem akarják befogadni a kutyát, itt a probléma...
2012. máj. 24. 20:09
 9/29 anonim ***** válasza:
48%
most azt nem értem nyárra hazaköltöztök? vagy csak látogatóba?
2012. máj. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ennyit kibirnának, miért ne lehetne kérni. Egyébként lehet tökre megszeretnék.
2012. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!