Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elcsesztem? Mit tegyek...

Nagyon elcsesztem? Mit tegyek hogy újra megbízzon bennem?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és mostanába eléggé megromlott az anyummal a viszonyom, nem nagyon szoktunk beszélni, ha beszélünk is akk is max csak kiosztja hogy mit csináljak meg.. meg fojton lecsesz.. de mivel már a serdülő korban vagyok énis változom, tegnap talált nálam egy üveg pálinkát, amit igazából nem is meginni akartunk hanem gumicukorral összekeverni mert láttunk ilyent a neten. de persze el is vette, meg megkaptam a lecseszést, meg meghallotta hogy milyen trágár zenét hallgatok.. de hát nekem ez tetszik, és ez csak egy zene:S meg haverokkal elszoktunk menni focizni meg csak városba mászkálni,de akkor is max úgy hogy 2től 6-7 ig. és most meg azt hajtogatja hogy mi biztos lent bandázunk meg iszogatunk amikor nem is:S és mostmeg nem akar elengedni sehova.ráadásul most megyek majd középsuliba, és megyek koleszba és nem akar elengedni mert h 'elzüllök'._." mit tegyek h befejezze ezt?? :S mindent meg akar már tiltani

2012. máj. 27. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
"Akkor kezdődik a kamaszkor, amikor a szülők kezdenek nehezen kezelhetővé válni." :)
2012. máj. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Ülj le vele és beszéljétek át, őszintén mondj el neki mindent és kérd meg hogy bízzon benned. Az anyukád, azért ilyen mert félt, csak rosszul kezeli a helyzetet. De ha valóban nem átvágni akarod és tényleg őszinte voltál/vagy, szerintem érteni fogja!
2012. máj. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne tarts magadnál egy üveg pálinkát se:D ennyi az egész..ja meg beszélgess vele többet:) férkőzz a bizalmába és ne játszd el a bizalmát:D ennyi az egész..nem nehéz.


16/L

2012. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Légy okos! Szorítsd össze a fogadat, nincs bandázás, meg trágár zene -apropó: milyen a trágár zene? Milyen együttes az például?- stb. Bírd ki a koleszig! Persze a koleszban sem kell ám majd elzülleni!!! De a távolság sokat fog javítani a viszonyotokon!!! Azt látom, hogy a mai gyerekek valahogy hamarabb "leválnak". És a kényszerű együttélés részben a generációk közti különbségből, részben a mai nagy liberális gondolkodás mód miatt nagy feszültségeket tud kelteni! Nagyon sok szülő gyermek kapcsolatra ráférne egy kis távolság! Persze a szülő felelősségét részben átveszi a kollégium. Ezért ott katonás rendnek és fegyelemnek kell(ene) lennie!!! De ez nyilván más lapra...
2012. máj. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én se repdesnék a boldogságtól, ha a 15 éves gyerekemnél egy üveg pálinkát találnék. A magyarázatod külön röhejes, gumicukorral összekeverni, mert a neten azt láttátok... Én a neten olyat láttam, hogy kinder tojást megtöltenek Nutellával, inkább próbáljátok ki azt! Vagy az nem elég menő? Ne csodálkozz, hogy ezek után az anyukád nem akar elengedni sehová.


Az meg, hogy csak a trágár zene tetszik neked, téged minősít. Én se tűrném meg, hogy ilyeneket hallgass otthon, égne az arcom, ha az én házamból, a gyerekem (ráadásul lány) szobájából trágárságokat hallanának a járókelők és a szomszédok.

2012. máj. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
beersewalk-pics*. nemtehetek róla.. kedvenc számom, és nem azért mert trágár
2012. máj. 27. 15:01
 7/9 A kérdező kommentje:
inkább csak tökre elmondja hogy mienek a k*rvák. akiket énis nagyon utállok..
2012. máj. 27. 15:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy örüljön annak, hogy 15 éves korod előttig még nem voltál detoxikálóban és drogambulancián sem, mert az ilyen idős lányok-fiúk nagy része, már mindkét helyet megjárta. Nem azt mondom, hogy fenyegesd, csak nyisd ki a szemét, hogy ennél sokkal rosszabb is lehetne. Nem akar elengedni koliba? Az én szüleim odaküldtek, hogy megneveljenek a nevelőnők.


Mellesleg mikor rámzárták a szobám ajtaját megmondtam mindkettőnek, hogy elszökök otthonról és csak akkor megyek haza, mikor alá kell írni a szociális gondozás vagy öregekotthonával kötött szerződést.... erre kicsit beszartak.

2012. máj. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyócaska, oszt meg ne üssö őket?
2012. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!