Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérlek nézzétek meg és mondját...

Kérlek nézzétek meg és mondjátok mit tegyek a húgommal ezután?

Figyelt kérdés
húgom sírva mesélte hogy annyiszor ordított velünk az anyánk hogy elkezdett vasalni csak hogy megszeretettje magát ,sötét volt ezért nem látta hogy bele égeti a szőnyegbe amikor meglátta akkor sírva kért anyától bocsánatot de így is ordítozott vele és másnap azt hallotta meg hogy anya telefonon azt mondta a barátnőinek hogy neki annyi esze sincs mint egy lopott libának alig bírtam vigasztani tegnap meg sírva nyitottam rá amikor a maciját szorongatta mert nem ez volt az első alkalom amikor anyám így megbántotta és máskor volt olyan amikor pofán csapta amikor figyelemre vágyott és összetört valamit és minden elő tört belőle akkor

#fájdalom #családi-konfliktusok
2012. máj. 30. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Hát én ilyenkor arra vágynék, hogy jó szorosan átöleljen egy olyan ember aki igazaán szeret, hány éves a húgod? Anyád egy vadbarom, már meg ne haragudjál, szegény kislány...
2012. máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
12 éves
2012. máj. 30. 20:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy? Anyuddal nem tudnál beszélni a húgodról? Csak szépen, nyugodtan elbeszélgetni vele.
2012. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, És apukátok hol van? Nem tudna beszélni anyuddal? Én is ilyen érzékeny típus vagyok és hát nagyon szomorú tudok lenni, ha csúnyán beszélnek velem és szorongok tőle, meg mindenféle fizikai bajom lesz (fejfájás, gyomorfájás stb...) tesódnál valahogy meg kellene előzni ezeket.
2012. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én anyuka vagyok.14 éves lányom,és 21 éves fiam van.De én valamit nagyon nem értek. A legtöbb anyuka miért felejti el, hogy ők is voltak gyerekek??

Én is voltam gyerek.Én is törtem össze poharakat,égettem ki véletlenül vasalás közben inget. Én SOHA nem szidtam le egyik gyerekemet sem ezért.Pedig tudnék mesélni,hogy a 2 gyerek mennyi poharat,tányért törtek össze..Na és?? A lényeg,hogy ne vágják meg magukat.A poharat lehet pótolni.Miért viselkedik így anyud?? Szerintem ott nem a vasalás vagy egy törött pohár a lényeg.Sokkal mélyebb dolog ez..Nagyon sajnálom a húgodat,mert anyudnak fel sem tűnik,hogy milyen sokat árt neki.

2012. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ma 21:00


Nagyon egyetértek!Tudod az a baj, legalábbis én ezt vettem észre, hogy sok embernek már nincs türelme a gyerekhez.Lehet a rossz körülmények, pénztelenség, munkahelyi stressz játszik szerepet.

Nagyon sok olyan szülő van, aki csak megszüli a gyereket, de semmi szeretetet és törődést nem ad nekik.

2012. máj. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg neki elmagyarázni, hogy anya szereti, csak ideges, mert nincs pénz, vagy ami épp nálatok a gond. Nem kell dolgoznia a szeretetért, mert szeretik. A hiba az, hogy anyuka nem tudja jól kezelni a feszültséget, ami a mindennapokkal jár.
2012. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos nálunk is hasonló a helyzet. Próbálok jó példát mutatni a húgomnak (11) de néha nehéz. Tölts vele sok időt.
2012. máj. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
22 éves vagyok,nálunk is ez volt a helyzet. Állandóan ütött-vert, ordítozott velem, minden féle bdös riba..nak,krvnak,dagadt tehénnek (nem voltam duci pedig) lehordott. Alig voltam 10 éves... minden nap órákat sírtam, állandóan fájt a fejem, nem ettem,keveset aludtam,azt is rosszul. Nekem még a bátyám sem segített, leginkább miatta kaptam. Ha segítettem az volt a baj, ha meg nem akkor az. Sokszor akartam öngyilkos lenni....de sose tettem meg, mert mindig azt mondtam, nem akarok vele másnak örömöt szerezni. 18 évesen elköltöztem otthonról,baráttól barátig jártam, mindenhol a nyugalmat kerestem. Azt,amit otthon nem kaphattam meg. Még ma is fáj, de már jobb,mert nem találkozom vele csak ritkán... Ülj le a húgoddal beszélgetni amikor csak teheted. Anyádnak hiába magyaráznád mit érez a kicsi, úgy sem értené meg, nem érdekelné. Próbálj beszélni más felnőttel,aki esetleg tud is hatni anyádra. Én kereszt szüleimmel beszéltem,beszéltek vele mindig. Igaz hosszú távon nem működött,de egy ideig mindig jó volt...
2012. máj. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!