Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a népszerűbb emberek...

Miért a népszerűbb emberek vállalnak hamar gyereket?

Figyelt kérdés
Én teljesen meglepődtem mert nemrég tudtam meg hogy az egyik volt osztálytársam (aki hetente cserélgette a pasijait, amolyan népszerű cicababa volt) nemrég szült. Egy másik lány is inkább egy playmate-re hasonlít, és ő is nemrég szült. Nekik a gimiben mindig a buli volt az életük stb. és most meg babáznak. Hogy lehet ez? Kiélték magukat és most már komolyak? Vagy csak becsúszhatott? Amúgy 22 évesek.
2012. jún. 4. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Gyerekkel próbálnak megtartani egy gazdag palit... más tippem nincs!
2012. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

A közelemben is van ilyen "anyuka". Facebookot szétbombázta a gyerek fotóival, hogy mennyire szereti, stb...

Én közelről ismerem, minden nap azon könyörög a nagynénitől kezdve a nagyin keresztül a keresztmamáig, hogy legyenek már a gyerekkel, mert ő menni akar. Bulizni, csavarogni, stb.

Ja, és igen, ő is meg akarta fogni a gazdag pasit.

2012. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Nyilván ugyan úgy buliznak most is mint a gimibe és hát buliba részegen könnyű teherbe esni.
2012. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Egyik ismerősömre szintén igaz ez. 19 évesen szült, most van egy egyéves babája, mellette fotózásokra jár, rengeteg melltartós-bugyis képet is csinálnak vele. Még a terhessége idején mesélte, hogy becsúszott baba, de a barátjával hosszú időre terveznek. A baba születése után 2-3 hónappal szétmentek. Néha olvasgatom a fészbúk-kiírásait, amelyekből következtetni lehet, hogy 3 havonta új pasija van...

Szóval, szerintem sokuknak csak becsúszott baba, de biztos van ellenpélda is, ezt nem lehet biztosan megmondani.

20/l

2012. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
detto ilyen ismerősöm van, 18 évesen lett terhes, gazdag pali.. tipikus eklubos ribi
2012. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Na igen, az egyik lány egy nagyon gazdag pasival van együtt, aki 20 évvel idősebb tőle. De a facebook szerint jól megvannak, a pasi a tenyerén hordozza, mindene megvan. És szintén a facebook szerint jó anyja a gyereknek, csomó kép, meg kiírás, meg a gyerek apja is oda van a kicsiért. De mondjuk 40 év fölött meg is értem hogy szeretett volna már gyereket.


Meg így visszaemlékezve mikor ezzel a pasival megismerkedett, a legjobb barátnőjének is kellett a pasi, mert milliárdos.... És emlékszem hogy mennyire összevesztek a másik lánnyal, mert őt választotta a pasi, nem a másikat. Hónapokig nem beszéltek. Kb egy elégtétel volt neki hogy megfogta a hapsit. Na igen lehet tényleg a pénzt, de habár a face szerint szeretik egymást...

2012. jún. 4. 21:53
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem hinnék soha a "fakebook"- nak...
2012. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Azért mert vagy:

Buta ribik és elhiszik, hogy ha időben kihúzza a csávó az úgy biztonságos

vagy mert így akarják biztosítania jövőjüket. Ha eg gazdag csáóval csináltatják fel magukat akkor a legrosszabb esetben is jól elribiskednek a gyerektartásból.

2012. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

Milyen negatívak vagytok,de komolyan...az ilyen lányok biztos mind ribik és csak becsúszott a gyerek,így akarnak megtartani egy gazdag palit...lol..

Én is ilyen voltam,népszerű,bulizós,pasizós(gimiben,fősulin).24 évesen szültem,én hamarabb is vágytam már gyerekre,csak a férjem még nem volt készen rá...Nálam ahogy végeztem a sulival,ez lett a vágy,és a bulik meg ilyenek teljesen háttérbe szorultak,nem igazán érdekeltek..és igen nálam ez volt,kiéltem magam,egy korszak lezárult,és megtaláltam a nagy Ő-t .nagyon élvezem,h fiatal anyuka vagyok,és meglepődnek rajta,mikor mondom,h van egy gyerekem és házas vagyok..

2012. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%
Én pont az ellenpélda vagyok :D Általánosban és gimiben egyáltalán nem voltam népszerű (olyan tipikus magának való, tanulós lány voltam, aki sosem bulizik), mégis nemsokára házasodom, és már próbálkozunk a babával. A párom nem gazdag, sőt, csak két évvel idősebb, de úgy gondoltuk, hogy megérett a kapcsolatunk a házasságra és a babára. Karriert építeni utána is tudunk, de fiatal szülők csak most lehetünk :) Az osztályomból én leszek az első. Mindig is korábban értem, 18 évesen 30ként gondolkodtam, a párom a második férfi az életemben, tehát nem d*gott meg a fél város. A többiek nincsenek még ezek a szinten, de ez nem is baj, hisz különbözőek vagyunk!
2012. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!