Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy régi tanárral házasság....

Egy régi tanárral házasság. Működhet?

Figyelt kérdés
A gimiben tanított tornát és földrajzot. 43 éves, én 23 vagyok, 5 éve érettségiztem. 1 éve összetalálkoztunk, találkozók, járás, összeköltözés. Vagyis néha nála vagyok, néha itthon. Szeretné ha komolyabbra fordulna a kapcsolatunk, nagyon szeretne már gyereket. 7 hónapja vagyunk együtt.
2012. jún. 9. 22:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az a lényeg, hogy régen tanított téged, hisz már nem tanít, hanem az hogy elég nagy a korkülönbség. De ha szeretitek egymást és jól megvagytok, akkor miért ne működne?
2012. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
20 év korkülönbség nagyon sok.Előbb -utóbb ki fog ütközni a generációs korkülönbség..
2012. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Úgy látszik ma troll nap van.
2012. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Sok a 20 év ha családot szeretnél. Persze kivételek lehetnek.

Mi van, ha 70 évesen ő már egy remegő, bottal járó vén trotty lesz, te meg még jönnél-mennél, mint egy jól karbantartott, életvidám 50 középkorú nő.

2012. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Szebbnél szebb 25 éves hölgyek mászkálnak az utcán.. gondolj csak bele, 10év múlva már 53 lesz, te pedig 33..
2012. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát most csak arról írtál ő mit szeretne... De te is akarod a gyereket vagy csak teljesíteni szeretnéd a vágyát? Mert gondolom a házasság mögött ez is áll, hogy ő nagyon vágyik egy gyerekre... Őszintén szólva szerintem nem működhet, vagyis egy darabig talán, de ha azonnal teherbe esel akkor is annak e gyermeknek 17 évesen 60 éves lesz az apja akkor pedig már jelentkeznek az öregedéssel járó gondok (bár embertől függ) csak lehet hogy túl hamar egyedül maradnál a gyermekkel. Meg hát lehet hogy csak pár év múlva szülnél... Egyébként a hét hónap is szerintem egy kicsit rövid idő...
2012. jún. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Most még nem olyan sokd e eltelik 10 év és te 33 leszel ő meg 53...ez nagyon sok korkülönbség. De ha tényleg szeretnéd őt és nem zavarna akkor nem merüne fel benned a kérdés.
2012. jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 zokniszörny ***** válasza:
100%

Nagy a korkülönbség, de nem is ez a rövid távú probléma. 7 hónapra összeházasodni és gyereket szülni szerintem túl gyors. Lehet, hogy 3 év múlva találkozol egy 28 éves félistennel, álmaid párjával. Akkor mi lesz? Ott leszel egy 2 éves gyerekkel, meg egy 46 éves férjjel, akire moshatsz, főzhetsz, takaríthatsz? Ráadásul szerintem olyan fiatal vagy még, hogy hamar megbánnád azt a gyerekszülést.


Arról nem is beszélve, hogy 50 év felett kevés férfi igényli már a szexet úgy, mint 20 éves korában. 7 év múlva te még egy fiatal, aktív nő leszel, ő meg bizony már egy korosodó férfi. Egyre betegebb lesz, szép lassan megereszkedik a bőre, pocakos lesz, ráncos lesz... Édesanyám 52 éves, nagyon fiatalos (35-40 évesnek szokták hinni), de a bőre egészen más, mint egy fiatalé. Nem is ránézésre, hanem tapintásra.


Én a helyedben még jó pár évig együtt élnék ezzel a pacákkal, aztán ha 3 év múlva is nagy lesz a szerelem, akkor jöhet a házasság, meg a gyerekek. De semmiképp se kapkodd el.

2012. jún. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a gyerek fontos neki annyira, hanem hogy magához kösse az odaadó, jó kis fiatal csaját (Téged). Érted, hogy legyen valaki, aki mos, főz, takarít rá, meg az ágyban is kiszolgálja, és még fel is lehet vágni rá (lehet, hogy előtted nem csinálja, na de férfitársaságban... a középkorú fa.sziknak ált. egofényezésre kell a fiatal csaj).


Nézd, ha egy férfi annyira gyereket akar, akkor 43 éves korára már rég van neki. Tudom, hogy manapság nagy divat 50-60 fölötti idős embereknek gyereket vállalni fiatal feleséggel, de azért ez mégsem természetes (elvégre a férfi átlagéletkor 67-68 év). Ha valaki annyira odavan a gyerekekért, az fiatalként vállal, ez férfira, nőre egyaránt igaz (legalábbis ahogy az ismerősi körben látom).


Ezért gondolom azt, amit írtam fenn. 7 hónapos kapcsolat után gyerek, úgy hogy előtte 43 évig jól elvolt nélküle? Ugyanmár. Inkább magához akar kötni, mert fél, hogy pár év múlva lepattansz mellőle, mert találsz egy hozzád illő fiatal férfit. Manipulál téged, csak nem veszed észre, mert szereted. A gyerek téma jól hangzik, az hogy háziasszony kell + ápolónő öregkorára, az már kevésbé, ezért ezt nem hangoztatja előtted. 7 hónap alatt különben sem lehet senkit kiismerni rendesen, gyanús, hogy 43 évesen nincs annyi élettapasztalata, hogy ezt ne tudná. Nyilván tudja ő ezt, csak manipulál téged, hogy sokáig használhasson.


Én nem vállalnám a gyereket se, meg a házasságot sem vele. Nagyon furán, korához egyáltalán nem illően, felelőtlenül gondolkodik a párod, és úgy tűnik, hogy csak a saját érdekét nézi (ha bármi gáz van, ő nyugodtan leléphet, te meg maradsz huszonéves egyedülálló anya, de addig is szépen felhasznál téged a saját kényelméhez). 8 évvel idősebb vagyok nálad, de a 43 éves még nekem is öreg lenne. Addig legyen fiatal pasid, amíg megteheted, negyvenesen már nehezen fog összejönni, helyette viszont ápolhatod a nyugdíjas férjedet. Ismerek elég sok nagy korkülönbséges házasságot, ilyen volt többek között a szüleimé is, és nem nagyon látok kivételt... a jóval fiatalabb nő előbb vagy utóbb mindig rosszul járt. Ezért vallottam mindig is a +/-5 évet.


31/n

2012. jún. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Már erre válaszoltunk egy hónapja, nagyjából ugyanezt

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Nem az a gáz, hogy a tanárod volt, hanem a korkülönbség. Én ismertem 2 ilyet (24 éves tanárnő & 18 éves diákfiú; 34 éves tanár & 18 éves diáklány, ez utóbbi kicsit azért neccesebb, de még együtt vannak ők is) de ott nem egy 40 fölöttinek a kapuzárási pánikjáról volt szó.

2012. jún. 10. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!