Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy gyerekes pasi miért egy...

Egy gyerekes pasi miért egy 19 éves lánynál próbálkozik?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit, 32 éves, én 19. Van már egy fia, akit egyedül nevel. Nagyon tetszem neki, azt szeretné, ha lenne valami köztünk, de fél, hogy nem fogadnám el a gyerekét. Nekem ezzel nincs problémám és bevallom, nagyon tetszik külsőre és belsőre is. Viszont nem tudom, miért egy olyan lánynál próbálkozik, aki még otthon él, eddig csak 2 hónapot dolgozott életében, egyetemista, szinte félig gyerek. Tudom, hogy nem láttok a fejébe, de nem fura ez egy gyermekét egyedül nevelő férfitől? Nem lenne ideálisabb egy olyan tapasztalt nő, aki esetleg a fiának lehetne a "pótanyja"? Komoly kapcsolatot akar és én kicsit tartok tőle, bármennyire is tetszik.

Köszönöm előre is a válaszotokat.


2012. jún. 11. 15:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Fincsi pipihusi vagy drágám, ezért akar.
2012. jún. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
A fincsi pipihusi viszont fél, hogy nem lesz olyan társ, mint egy érett, huszonéves nő.
2012. jún. 11. 15:25
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Mert nem is lesz, és nem arra van szüksége.
2012. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
És nem a gyerekkel van problémám, tisztelem, hogy egyedül neveli és nagyon jó apa. Viszont még egy nagyon kicsit én is gyereknek érzem magam olyan szempontból, hogy a szüleimmel élek és nem vagyok pénzt kereső ember. És egyedül azt nem értem, hogy miért gondolja, hogy képes lennék úgy viselkedni, mint mondjuk egy 30 éves felnőtt nő.
2012. jún. 11. 15:29
 5/23 anonim ***** válasza:
63%
Akkor a fincsi pipihusi belemegy a játékba, kiéli magát aztán ha bejön akkor bejön és komoly ha nem akkor meg jó volt kalandnak.:)
2012. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
71%

Azért mert annyira naiv vagy, hogy hagyod magad!

Mégis mi tetszik benne? Ő az első aki elhiteti veled hogy komolyan akar, vagy mi?

2012. jún. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%

Mert a férfi az férfi, elsősorban magának keres nőt, nem a gyerekének pótanyát. Azonkívül egy kapcsolat kialakulásához idő kell, teljesen felesleges már az első randin jövendőbeli férjként gondolni arra, aki szemben ül veled. Mire odakerültök, hogy pótmamaként kellene fellépned, bőven felnőtt nő leszel.

A korkülönbségről meg annyit, hogy a öcsém is 30 volt, amikor megismerte a feleségét, aki akkor érettségizett. 11 éve vannak együtt, 4 éve házasok.

2012. jún. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
Mert lehet hogy benned látja mindazt, amit másban nem. Én húsz vagyok, a férjem 35.
2012. jún. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
53%

Ha választani lehet hogy fiatal pipihusi vagy lelakott 30+ os buksza akkor nem kérdés hogy melyik a nyerő.


Persze ha van egy gyerek más a téma. De szerintem ő úgy érzi hogy mindent megad ami a gyereknek kell így párválasztásnál gondolhat egy kicsit magára is.

2012. jún. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Hát nézd, nem kertelek, néhány hónapja ismerem és kétszer lefeküdtünk egymással. Elég őszintének tűnik, sokat akar velem lenni, beszélgetni, tisztel. A szexet sem erőltette, érdekli minden, ami velem kapcsolatos. Valami megmozdult bennem iránta és ezért vagyok bizonytalan, olyanokat mond, hogy engem hosszútávon szeretne elképzelni, mert nagyon egy hullámhosszon vagyunk és nem akar játszadozni.
2012. jún. 11. 15:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!