Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyi pénzt kaptatok...

Ti mennyi pénzt kaptatok ballagásra? Szerintetek haragból nem jött oda hozzám?

Figyelt kérdés
Ma volt a ballagásom, és mikor át lehetett adni a virágokat apa oda se jött hozzám. Meg senki az ő családjából, csak a mama. Aztán az autóba kaptam tőle egy mp3-at, de nem is mondott mellé semmit. A nagyszüleimtől meg egy ötezrest. Azért kérdeztem, hogy mennyit szoktak adni, mert mindegyik barátnőm kapott több pénzt, csak én nem. Pedig ők tele vannak pénzzel. Ennek az előzménye az volt, hogy anyumhoz költözem. Úgy érzem ez miatt neheztel rám apa. Rosszul esett, hogy nem id adott virágot, meg nem is mondtt semmit. Szerintetek?
2012. jún. 16. 19:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%
Hát...milyen lett a bizonyítványod?
2012. jún. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
töri, angol 4-es, többi 5.
2012. jún. 16. 19:11
 3/21 A kérdező kommentje:
De ez hogy jön ide? Még nem kaptuk meg.
2012. jún. 16. 19:11
 4/21 anonim ***** válasza:
35%
én nem pénzt kaptam hanem egy netbook ot. a családtol ugy cakumpakk de igazábol nemis kellett más.megtehették volna h többet de minek ha nem kell?
2012. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Még nem kaptad meg?:| Én tegnap ballagtam és megkaptuk.

Amúgy azért kérdeztem, mert pl ötödik osztályban 3,0 volt az átlagom és Anya rám sem nézett, teljesen ignorált, idén kitűnő lettem és tegnap óta valahogy nagyon jóban vagyunk o.o De akkor nem ehhez van köze.

Nem tudom miért költöztél Anyudhoz, azt sem, hogy mikor, milyen körülményke között.

Akár az is lehet, hogy még előtte összeveszett Anyukáddal és ideges volt.

2012. jún. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk sosem volt szokás pénzt adni, én sem kaptam soha pénzt semmilyen alkalmora. Érettségire kaptam egy értékes érmét, de ez olyan amit az ember nem költ el a boltban, vagy tesz pénzzé. Virágot viszont, vagy egy doboz csokit viszont igazán adhatott volna, néhány kedves szó kíséretében.
2012. jún. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
egy tízezrest
2012. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Virágot tényleg adhatott volna, de én azt sem értem mi ez a felhajtás az általános iskolás ballagás körül. A mai világban nem lehet csak úgy 20000 Ft.-ot osztogatni. Akkor érettségire vagy diploma osztóra mégis mit fogsz kapni. Az élet sajnos ilyen, lehet sok barátnőd mesélte, hogy mit kapott aztán a felét sem kapta meg.
2012. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én csak virágot kaptam (jól sejtem hogy ez általános iskolai, ugye?), abból többet is, ezen kívül ajándékot, pénzt semmit, de nem is volt szükségem semmire, ha kértem volna, kapok, van/volt pénzünk. Csak senkinek se esett le a családból hogy már ekkora felhajtás van ekörül is, azt hitték, csak gimi után szokás, az ő idejükben még úgy volt. :)

Viszont hogy apukád így viselkedett, az nem volt szép, igazán gratulálhatott volna. Amúgy most váltak el, vagy régen nála laktál? Mert ha utóbbi, és összevesztetek valamin és azért költöztél át, akkor még valamennyire érthető lenne, bár akkor is ronda dolog.

2012. jún. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy összefügg a költözéssel, megbántottad biztos, bár azért lehetett volna kedvesebb is, általános ballagásra én sem pénzt kaptam még, csak virágokat csokit, még kütyüt sem, csak az érettségire és az azt követő ballagásra kaptam ilyesmit.
2012. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!