Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan/hol kereshetném meg?

Hogyan/hol kereshetném meg?

Figyelt kérdés
A szüleim külön váltak pár hónapos koromban, engem anyu nevelt fel. A kapcsolatot teljesen megszakították apámmal, ebből következik, hogy nem ismerem őt. Sokszor eszembejut, hogy megkeresném, de nem tudom hol/hogyan kezdjek ennek neki. Anyu se tud róla semmit egyáltalán. Amit tudok róla az a születési dátum, neve, anyja neve, és hogy hol dolgozott 25 évvel ezelőtt. Nem tudom kihez vagy hová fordulhatnék ezzel.
2012. jún. 17. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
minket az ,,elveszett rokonok" facebookon találtak meg, de nekünk iszonyú ritka családnevünk van.talán egy próbát megér.
2012. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
közösségi portálokon próbáld meg,illetve írd be a keresőbe a nevét!hátha lesz 1 csomó találat!
2012. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Shaddark ***** válasza:

Ha van számítógépe biztosan van sok nyoma a neten.

Közösségi portáloktól apróhirdetésig sok minden lehet róla. Amúgy magánnyomozó ha ez nem segítene.

Ki írhatod épp ide is, ránézek neked ha lesz időm...

2012. jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Shaddark ***** válasza:
Jah, ha van rendőr ismerősöd se perc alatt megtudhatja :)
2012. jún. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.:)

Igazából közösségi oldalon szerintem hiába keresném, mert elég átlagos neve van, vagyis sok van belőle, meg nem is láttam róla fényképet se, szóval nem ismerném fel. Sok esetben pedig elrejtik a születési dátumot, úgy hogy vagy ne legyen látható, vagy csak ismerősök részére.

2012. jún. 19. 15:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg annál az önkormányzatnál kezdeni, ahova utóljára be voltak jelentkezve a szüleid, amikor még együtt éltek. De megpróbálhatod a Bm Adatnyilvántartó Hivatalánál is. Akinek személyigazolványa, jogosítványa, útlevele van, annak az adatai biztosan megtalálhatók náluk.

Írj nekik, vagy hívd fel őket, és mondd el mit szeretnél. Abban biztos lehetsz, hogy "bemondásra" sehol nem fogják kiadni a lakcímét.

Egyszer segítettem egy ismerősömnek - más okból - megkeresni egy családot. Ott az történt, hogy a lakóhelyük szerinti önkormányzat felvette a családdal a kapcsolatot, és a beleegyezésüket kérte, hogy megadhassák az őt keresőnek a lakcímet. Amikor hozzájárultak, akkor közölték csak az illetővel a pontos címet.

2012. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!