Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen különleges lány és...

Milyen különleges lány és fiúnév tetszik neked?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 15:36
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Fiú: Alfonz, Leon, Leonárd

Lány: Leila, Fédra

2012. jún. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

Lány: Villő, Szilárda, Irina

Fiú: Aurél

2012. jún. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
51%

Fiú: Nimród

Lány: Madeleine

2012. jún. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
76%

Tessék, néhány nagyon különleges név :D


Férfi: Áldor, Anzelm, Antigon, Baltazár, Belizár, Dante, Dalibor, Drasek, Élon, Engelhard, Fremont, Gothárd, Honorát, Ixion, Krisna, Kventin, Melhior, Norton, Orion, Rafael, Uriel, Zólyom, Énok, Csanád, Iliász, Vincent,.


Női: Aisah, Akaiéna, Auróra, Azura, Ciklámen, Genovéva, Glenda, Hadassa, Hieronima, Isméria, Karin, Koronilla, Mimóza, Nikodémia, Niobé, Oxána, Pandóra, Ráchel, Sztravrula, Verona,Zahira, Zenóbia.

2012. jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

16.13


Helyesen 'Édön', nem Éden...

2012. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Ugyan nem én írtam,de "Éjden"-nek is többször hallottam már.Illetve van egy ismerősöm,akit Annie-nak hívnak,de nem "Eni"-nek,hanem "Anni"-nak ejti ő is,meg a szülei is.Ejtse úgy ahogy tetszik.


Nekem nagyon tetszik egyébként a Leah.("Liá")

2012. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

Itt böngészgettem: [link]


És találtam egy lánynevet, ami nagyon nagyon tetszik: Oana. Ott van, tehát anyakönyvezhető :)


Fiúnevek közül nem fogott meg egyik sem, de ez a lánynév.. Oana, annyira jól hangzik! :))


Na jó, abbahagytam.. :D

2012. jún. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim válasza:
Mirabella
2012. jún. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
31%

Nektek ezek a nevek tényleg tetszenek? Képesek lennétek ilyen nevet adni esetleg a gyereketeknek? mert ennyi ocsmány nevet sem láttam még egy helyen.


De még a gyopár a legrosszzabb talán. Aki ilyet ad a gyerekének, az nyugodtan keresztelkedjen át gyökérre.;-)

2012. jún. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

Hát azt szokták mondani hogy nekünk különleges vagy valami ilyesmi..

Én: Rebeka Hella

Hugom: Sára Kamilla

Másik hugom: Helga Rozina.

2012. jún. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!