Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mindennapos tisztálkodás...

A mindennapos tisztálkodás alapvető dolog . Miért nem szeretnek a pasik fürdeni?

Figyelt kérdés
Nem egy-két feleségtől hallottam már,hogy úgy kell elzavarni a férjüket mosdani.Az enyém is ilyen,már a falra mászom tőle.Az nem válasz,hogy nincs kedvem,ülőmunkát végzek.....stb.Gusztustalan dolognak tartom,én nem is érezném jól magam a bőrömben.Hogy lehetne ezt megértetni egy felnőtt emberrel?
2009. júl. 7. 09:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

az enyém (bár nem férjem még) többet fürdik mint én,pedig énis napi 1 -2x minimum

22/L

2009. júl. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk is hasonlo volt a helyzet :))

Amikor haza jon, akkor hamar kuldom a zuhanyzoba addig melegitem a kajat, mire elkeszul a kaja is meleg. Nalunk ez bevalt. :))

2009. júl. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ez lehetne megoldás más szituációban.3 hónapos a lányunk,így még azt sem mondanám,hogy -drágám odaadlak addig az izzadt,koszos apukádnak,amíg csinálok vacsorát.
2009. júl. 7. 09:17
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Főleg lustaságból. Ne kérdezd miért, így van sokaknál és kész. Több ismerősöm is mondta már, hogy nem fürdik naponta, mert nincs hozzá kedve.

Én el nem tudnám képzelni, mi viszi rá őket.

2009. júl. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Azért az félelmetes,hogyha szexet akar(na),akkor tetőtől talpig le tudja suvickolni magát,ami nem sokat ér ha utána abba az ágyba fekszik amibe retkesen aludt.
2009. júl. 7. 09:26
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Az én párom is folyamatosan fürdik, fut kezet mosni. Én naponta kétszer fürdök (nyáron ha leizzadok azért többször), párom meg minden kis dolog után ahol 1 picit koszos lesz fürdik. Van, hogy naponta 6x.
2009. júl. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek néhány nőt is,aki nem szeret fürdeni,és otthon koszos szakadt ruhában jár.Nem kellene általánosítani.Vannak emberek,akiknek a higiénia nem fontos,ami eléggé elítélendő szerintem.
2009. júl. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Alapvetően a kérdés az volt,hogy hogyan értessem meg a párommal?Nem írhattam a kérdésbe,hogy :Miért nem szeret a férjem fürdeni? :)
2009. júl. 7. 09:36
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Az első férjem volt ilyen nem mosakodós. Kettőkor végzett a gyárban, akkor zuhanyzott. Aztán hazajött, megizzadva és közölte este már nem zuhanyozik, mert ma már mosdott. utána meg vidéken dolgozott, hetente egyszer jött haza, pénteken, 3 órás utazással. Szakadt róla az izzadtság,de nem zuhizott le.

Sokáig nem beszéltem részletekről a szüleimnek, mikor elváltam, mert minek kiteregetni a dolgokat. Csak egyszer elszóltam magam nevelőapám előtt a dologról. Ő egy kétkezi munkás, nagyon egyszerű ember, de a nap vége neki az, hogy irány a fürdőszoba. Aztán mikor ezt meghallotta tőlem, szegény még lelkiismeretesebben mosakodott. (Anyám szerint átment fókába:-)))

Mi volt az oka a férjem igénytelenségének? Lustaság és kész. Hogy hogy a zűrbe tudott koszosan aludni,azt már én nem tudom.

A második férjem meg az ellentéte. Nagyon odafigyel magára. Amíg udvarolt is ilyen volt, de semmit sem változott azután, hogy megesküdtünk.

De nekem női ismerősöm is van olyan, aki szappant, vizet, ne adj isten körömvágó ollót és fodrászt csak messziről látott.

Igénytelen és kész.

2009. júl. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

utolsónak.

Az első férjednek hogyan hoztad a tudomására,hogy ez nem normális,igénytelen dolog?

2009. júl. 7. 09:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!