Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem k*vás amit a lányom...

Nem k*vás amit a lányom csinál? Én nagyon elítélem!

Figyelt kérdés

16 évesen összejött egy fiúval most 22 éves. A fiú dobta őt 1 hónapja egy másik lányért. A lányom 2 hétig pizsomába járkált a lakásba egész nap sírt.Majd előző héten rámnézett és azt mondta hogy "anya vége van a szomorkodásnak összeszedem magam". Volt sok fiú aki randizni akart vele,de ugye a volt párja miatt akkor mindet elutasította.


Na ez az összeszedem magam abból áll most hogy minden este mással randizik,tegnap előtt moziba volt,ma meg egy másik sráccal ment el fagyizni. Tudom 100% ig hogy sem szex sem csók nem történik,de szerintem nem kellene még akkor sem minden nap mással találkoznia.Azt mondta hogy felejteni akar,és jó új embereket megismerni .


Ti mit gondoltok erről?


2012. jún. 24. 19:52
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem egy kicsit. Ha csak barátként szórakoznak meg ilyesmi azzal szerintem semmi baj nincs.
2012. jún. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem kéne ELÍTÉLNED mert randizni jár és így próbál felejteni egy számára fontos kapcsolatot.

Normális tini. Nem segít rajta ha ítélkezel felette.

2012. jún. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
95%
Mindenkinek megvan a maga túlélőstratégiája a szakítás utánra. Neki ez. Hagyd békén.
2012. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
35%
Te vagy a szülő, neked kellene korlátoznod ezeket az alkalmakat, én nem engedném el minden nap más fiúval, ki tudja, honnan ismerte meg őket
2012. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
94%

Elítélni a saját véred? Furcsa ezt hallani...

Szerintem nincs semmi rossz abban, amit csinál. Mozi, fagyi? Ez nem jelet semmit, jól érzi magát, nem gubbaszt otthon, ennek örülnöd kellene.

Furcsa a felfogásod, bár lehet, hogy csak aggódsz.

23N

2012. jún. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem. Megismeri őket, aztán dönt, nem pedig az első karjaiba dobja magát. Jól csinálja, lesz alapja ami szerint dönt végül.Szerintem.

23l

2012. jún. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
85%
mert jobb mintha nem csak két hétig deoeressziós, hanem már öngyilkosságig is eljut? hidd el, meg fogja találni az új szerelmét, és akkor minden a régi lesz.. egyébként sem kéne elítélned a saját lányodat..
2012. jún. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

22 éves én már nem szólhatok bele hogy mikor hova megy.

Ezek a fiúk (több volt osztálytársa,régi ismerősök) már akartak vele találkozni csak ugye akkor még kapcsolata volt

2012. jún. 24. 20:00
 9/37 A kérdező kommentje:
Igazából szerintem nem akar most hirtelen új kapcsolatot,de végülis jobb mint mikor itthon sírt.
2012. jún. 24. 20:00
 10/37 anonim ***** válasza:
88%
barátkozni ismerkedni nem bűn és nem k.rvás.. akkor lenne az ha mindegyik randin le is feküdne velük vagy lecuppantaná őket
2012. jún. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!