Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel lelkileg a...

Judit179 kérdése:

Hogy dolgozzam fel lelkileg a magzatom elvesztését? Miért nem megy a házasélet a párommal?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 21:59
 1/8 Ria6 ***** válasza:
93%
Há egy gyemek elvesztését a legnehezebb feldolgozni, adj magadnak időt, míg nem tudsz beletörödni és még a gyász összes szakaszán nem mész keresztül nem fogod tudni lezárni.
2012. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
ez valóban a gyász folyamata, mindkettőtöknek meg kell élni. Egy férfi nem minden esetben éli meg annyira, mert többnyire a gyerek születése után érzi át az apaságot, de te már anyának érezhetted magad. Beszélgess a pároddal, és adjatok időt magatoknak testileg és lelkileg egyaránt. A szerelem és a hit mindenen tovább fog lendíteni. Ne aggodalmaskodj, bár tudom, hogy ezt a legnehezebb. Legyőzni a saját gondolataidat. Mégis próbáld meg. Erőt, hitet, és kitartás kívánok neked, remélem egy kicsit tudtam segíteni.
2012. jún. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kedvesek vagytok,ez talán menni is fog.De ugye ott a házasélet,vagy is a sex.Nem megy.Ugy értem menne mert kivánom,nagyon szeretem őt,de gátlások vannak bennem,ugy érzem,mintha még mindig fájna.Félek nem lesz olyan megértő.Mert látszik rajta.
2012. jún. 29. 08:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Mikor történt? Friss még? Megkérdezhetem, mi történt? Ha nem akarod, ne válaszolj. Közhely, de az idő tényleg a legjobb gyógyír. Ami nem megy, ne erőltesd, hagyj időt magadnak. Csak túl leszel rajta.
2012. jún. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Május 10 én volt a műtét,11 hetes volt a magzat:( ŰAcutan mentünk be mert rosszu lettem,persze az orvosom nem volt akkor ott és más tette fel a tágitott,brutális volt nagyon:( Mondjuk ugy mintha megerőszakoltak volna,ami még nem történt meg de valami olyasmi lehetett.szóval feltette,fájt nagyooon:( másnap dun kerültem a műtőbe addig szenvedtem,senkinek nem kivánom.Lelkileg és testileg is nagyon kivoltam-azota eltel X idő és nem tudom feldolgozni ha párom nem olyan amilyen már nem élnék:( De megértő most is az de kérdem én meggid lesz az,a vissza utasitásokat meddig fogja tűrni?Félek.
2012. jún. 29. 20:54
 6/8 A kérdező kommentje:

Szisztok!


Sok szenvedés után,kicsit megerősődtem,és fogtam magam és elmentem egy orvoshoz,aki máshogyan közeliti meg az orvoslást.

Kicsit lesokkolt amit ott láttam és mondott.

Kiderült hogy pajzsmirigy beteg vagyok gyullad a pajzsmirigyem,én abban a hitben voltam hogy semmi bajom mert ugye ezt is megnézték nekem,de nem sajnos a labor a vérvétel nem biztos hogy kimutatja ezt a fajta betegséget,kitudja miota van és talán ezért vetéltem el 2x is:(

ÉS még sorolta:a nyaki vénáim is bevannak gyulladva,és talált Endometriózis is a méhemben.Soha nem gondoltam volna hogy ekkora a baj.

Nézzetek jobban utána a dolgoknak és akkor elkerülhetőek ezek a traumák amik érhetnek minket.

Nagy feladat van elöttem és ez kb 10 honapot elvesz abból hogy ujból probálkozzunk,de remélem megfogja érni!



[link]


itt utána tudtok olvasni.

2012. júl. 6. 10:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Kitartást kívánok neked, sajnálom nagyon, hogy ez történik veled. Én most azzal próbálkozom, hogy a negagatív gondolatokat tompítsam magamban, még ha megszüntetni nem is tudom teljesen. Keresem én is az utam, remélem te is sikerrel jársz. Szorítok neked!
2012. júl. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ria6 ***** válasza:

Szia!

Engem nemrég műtöttek endometriosissal nem olyan vészes a műtét de az bármikor visszajöhet,100%ban csak a szülés tudja elmulasztani, nem akarlak ilyesztgetni de nem lehet hogy az endometriosistól vetéltél el? mert az meddőséget is okoz. Nagyon sok sikert és erőt kívánok neked és a párodnak.

2012. júl. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!