Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem élvezem a férjemmel...

Már nem élvezem a férjemmel együttöltött időt, programokat, elmúlhat még ez?

Figyelt kérdés
15 év házasság után, egyszerűen nem szeretünk már együtt lenni. Amíg másokkal bármi jó, addig együtt már a kifejezetten jó programok sem élvezetesek:( Gondolom ilyenkor keresnek az embeerk maguknak egy kis kalandot, valami frisset, újdonságot, de ezt mi nem szeretnénk. De így meg annyira egyhangú az élet. Néha vannak a barátaimmal programok, de az nem pótolja a társaddal való időtöltést:( Tapasztalatitok szerint ez változhat még?
2012. júl. 2. 12:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Gyönyörű, és mérhetetlenül értékes választ kaptam. Nem csak az itt feltett, de minden kérdésemre! KÖSZÖNÖM!
2012. júl. 2. 13:15
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, a szerelem tényleg elmúlik. Ha hagyják, hogy elmúljon. Szerintem még 15 év után is vissza lehet hozni, és akkor megint nem lesz unalmas együtt. Hogy hogy, azt már csak ti tudjátok kitalálni.
2012. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

7. vagyok

Örülök, hogy elolvasod/elolvassátok a könyvet és remélem sokat segít majd. Sőt szinte tudom, hogy segíteni fog... :)

2012. júl. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!