Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki nagyon...

Karcsi18 kérdése:

Van egy lány aki nagyon tetszik és egyszer átjött hozzák vacsorázni. Aztán mikor beszélgetésre került a szó én nem bírtam beszélni mert féltem hogy nem szeret és hogy hülyeséget mondok. Ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

12 éves fiú vagyok

és még 1 kérdés:

Ha találkozom egy lánnyal és tetszik nekem nem merem megszólítani mert félek hogy nem tetszem neki.

Ilyenkor mit tegyek??


2012. júl. 2. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, jársz iskolába. Ott hogyan szólítod meg a lányokat? Hasonlóképp kell odahaza is. A lány mennyi idős volt? Ha hozzád hasonlókorú, akkor hívd ki játszani.

Még gyerek vagy.

2012. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hé azért nem vagyok már olyan kis gyerek aki kihív bújócskázni egy lányt.

inkább arra gondoltam hogy leülünk egy padra és jobban megismerjük egymást.

szerinted ez jó ötlet?

2012. júl. 3. 08:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármi lehet jó ötlet csak légy önmagad! Kérdezgesd a lányt, próbáld meg megismerni, mit szeret csinálni, mi a hobbija...találj ki valami közös programot, akármit. És ha nem tetszel neki? Na puff neki, nem szerethet mindenki mindenkit, majd jön egy másik lány... :)
2012. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
írtam privátban, hátha tudok segíteni..
2012. okt. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
BESZÉLGETÉSRE KERÜLT SZÓ XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. okt. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!