Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az esküvőtökre műkörmöt...

Az esküvőtökre műkörmöt csináltattatok, vagy saját körömből csináltattatok francia manikűr-szerűséget?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerülhet a mű -és a saját köröm megcsinálása?
2012. júl. 3. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Saját körmömet csinálom meg magamnak. Szalonfüggő az ár, nézd meg párnak az árlistáját, nagyjából hasonlóak az árak. A sajátot megcsináltatni olcsóbb, 3000 Ft körül van.
2012. júl. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodtam a műkörmön is, de végül a sajátomban mondtam ki a boldogító igent.


28 ffi

2012. júl. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sima francia manikűrt csináltatok a saját körmömből manikűrössel, a városon belül házhoz jön, összesen 1500 Ft-ba kerül. Nem tudom, máshol mennyibe kerül, ez egy debreceni manikűrös, pedikűrös csaj. Csinál műkörmöt is, de én a sajátomból szeretném.
2012. júl. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az esküvő napja előtt mennyivel célszeru megcsináltatni a körmöket??

A manikürős nem biztos hogy pedikűrös is ugye?

2012. júl. 3. 09:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a saját körmeimet reszeltem formára és lakkoztam ki, előző este, hogy biztosan ne sérüljenek meg az esküvő előtt. Azt azért hozzá kell tennem, hogy nekem nagyon nagy szerencsém van, mert szabályos formájú és nagyon erős körmeim vannak, és gyakorlott vagyok a lakkozásban is.
2012. júl. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

09:19-es válaszoló vagyok


Én esküvő előtti nap fogom megcsináltatni a körmeimet.

A manikűrös általában pedikűrös is, de nem mindegyik.

2012. júl. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En zseleset csinaltattam, mert a munkahelyem miatt csak teljesen rovid kormom lehetett es mivel folyamatosan dolgoztam, igy picit sem tudtam megnoveszteni.
2012. júl. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem műkörmöm volt, de már előtte is kb.két éve volt műkörmöm.

Szerintem csak azért hogy esküvőre legyen, amúgy meg nincs, akkor inkább csak kilakkoznám/kilakkoztatnám :-)

1000 Ft-ért vidéken tuti csinálnak egy szép francia lakkozást, én ezt javaslom :-)

36.N

2012. júl. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!:-)
2012. júl. 3. 10:52
 10/10 anonim ***** válasza:

én pici zseléset csináltatok (francia manikűröset) mert a munkám miatt nem növeszthetem meg

egyébként a zselés nem méregdrága, a körmös akinél csináltatom 1700-et kér érte

2012. júl. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!