Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit ajánlanátok, mit vigyek...

Mit ajánlanátok, mit vigyek egy romantikus, remélhetőleg békét is hozó hétvégére?

Figyelt kérdés
Elmegyünk kettesben pihenni 2 napra a párommal. Vagyis az ex párom, mert szakítottunk, de talán most meg tudjuk majd beszélni és ki tudunk békülni. Elrendeztem mindent. Szállás lefoglalva, a gyertyafényes vacsit pezsgővel egy kedves ismerősöm biztosítja. Mit vigyek?
2012. júl. 5. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, konkrétan mikre gondolsz...

szexi fehérnemű pl?

2012. júl. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit vigyél? A javító szándékot, a megértést és elfogadást. ;-) Az összes többi mellékes.
2012. júl. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
óvszert,tusfürdőt,törölközőt
2012. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
meg esetleg,fogkrémet is .......
2012. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ilyenekre gondolok, mint ő a pezsgőt csak energiaitallal, vagy almalével issza meg. Akkor vigyek azt is? Meg amiket tudom, hogy szeret. Lehet, hogy buta kérdés, de még nekem sem volt részem ilyenben és neki sem.
2012. júl. 5. 13:48
 6/10 anonim ***** válasza:
síkosítót
2012. júl. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utóbbira nincs szükség :)
2012. júl. 5. 14:07
 8/10 anonim ***** válasza:

hotelben lesztek ahol étterem is van?

mit fogtok 2 napig csinálni szexen kivül?

2012. júl. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem, egy apartmanban béreltünk szobát. Szombaton du-ra érünk oda, a kedvesem éjszakából jön. Vasárnap strandolunk.
2012. júl. 5. 20:12
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor ha kocsival mentek,érdemes gyümölcslevet,ásványvizet vinni(strand körül drága és hétvégén képesek bezárni),doboz keksz esetleg


fürdőruha,bikini,szexi hálóruha,tusfürdő,napvédő,napszemüveg,váltó ruha,

2012. júl. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!