Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közösködnétek egy nyaralón a...

Közösködnétek egy nyaralón a testvéretekkel akivel nem vagytok jóban?

Figyelt kérdés
Van 2 féltestvérem. Örököltünk a nagyszüleinktől egy nyaralót a Balatonnál. Ők 10 és 12 évvel idősebbek tőlem, nekik már férjük és 2-2 gyerekük van, nekem senkim sincs, se párom se szüleim, haverjaim sem nagyon, így nem is használom a nyaralót, kb 5 éve voltam lent utoljára. Ők viszont felváltva vannak lent 1-1 hetet, meg hétvégéket. És gondban vagyok vele hogy eladjam-e a részem, mert ha nem használom minek fizessek utána, főleg hogy nem vagyunk jóban közösködni sem jó. És ahogy állok nem is nagyon lesz senki akivel használhatnám, egyedül meg nem megyek le úgysem.
2012. júl. 8. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván jobb elkerülni az olyan helyzetet, hogy közös tulajdonotok legyen valakivel, akivel nem vagy jóban. Persze, ha kényszerhelyzet úgy hozza, akkor létrejöhet ilyen állapot, és ha nem tudnak megnyugtató módon kivásárolni belőle, akkor átmenetileg értelme lehet fenntartani, de valóban nem szerencsés helyzet. A "nem vagyunk jóban" kitétel elég sok mindent takarhat, és itt nagyon nem mindegy, mennyire nem vagytok jóban. A párkapcsolat hiányával kapcsolatos problémáidnak viszont szerintem a kérdéshez nincs túl sok köze. Ha lenne valakid, vel sem biztos, hogy a nem kedvelt féltesókkal szeretnél közösen nyaralni.
2012. júl. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Add el, vagy hozd helyre a kapcsolatodat a tesókkal. ;) A másodiknak több értelme lenne.. :P
2012. júl. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már fizetek érte,most a nyáron párszor lemennék még,aztán elpasszolnám a részemet.
2012. júl. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Add el a testvéreidnek, ha neked nem kell.

Vagy egyikőjük, vagy felesben mindketten valószínűleg megveszik, mert gondolom nem akarják, hogy egy idegen harmadik is tulajdonostárs legyen.

2012. júl. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
kért el a részed, vagy kényszerértékesítsed. ebben egy ügyvéd segít majd.
2012. júl. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!