Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg apukámnak?

Hogy mondjam meg apukámnak?

Figyelt kérdés

Apukám nagyon félt engem,és sosem engedte hogy mély vízbe menjek,pedig tudok úszni.Most a báttyámékkal mentem fürdeni,a báttyám nagyon jó úszó,és bementem vele a 2,2m-es vízbe,(végi mellettem volt )hogy kipróbáljam tényleg tudok- e úszni vagy csak kis vízben.Semmi bajom nem lett,mostmár tudom hogy hogy állok a vízzel,már nem hajt a kiváncsiság,többet nem megyek.De ha ő megtudja,és bizonyára megfogja,akkor nagy büntetésre számíthatok.A kezét soha nem emelte rám egyszer se,büntetni sem nagyon szokott,de ezért biztos meg fog.Hogy mondjam el neki,hogy ne mástól tudja meg,és mégse legyek büntetésbe?

14/L


2012. júl. 8. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le vele és beszéld meg vele: Apa tudok úszni! Tudom,hogy féltesz,de nem egyedül voltam,ha eltűnök egy fél perc alatt kimentettek volna. Voltam mélyvízben és még mindig élek. Felkészültem a büntetésre!


Mond ezt neki :D

2012. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Tökmindegy úszás szempontjából, hogy 2 méteres, vagy 12 méteres vízben úszol! Ezt is elmesélheted apádnak!

:)

Én a 4 éves lányomat dobáltam a mélyvízbe: vagy kiúszik, vagy kiissza! Kiúszott...

:D

2012. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Azt jól látod, hogy mindenképpen az a legjobb, ha tőled tudja meg. Azt nem írtad, hogy uszodában vagy bányatavon voltál. Nos ezt utóbbit, ha nem tudsz úszni ne nagyon próbálgasd, mert ha ott áll melletted valaki akkor sem biztos, hogy el tud kapni és akkor komoly bajba kerülhetsz. Ha rám hallgatsz elmondod neki, hogy mi történt és megbeszéled vele, hogy milyen lehetőségeid vannak arra, hogy mehess mély vízbe. Ő az édesapád és biztos nem viccből nem enged. Egy ilyen beszélgetést tényleg nehéz elkezdeni, főleg ha rossz fát tettél a tűzre. De szedd össze magad állj elé és kezdj bele.
2012. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj vele is a strandra mutasd meg neki, hogy tudsz úszni. Beszélni erről ha ennyire félt inkább ne mutasd meg neki utána semmi baja sem lesz.
2012. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Uszodában volt.Apukám inkább ilyen itthon ülő típus..Hétfőtől szombatig dolgozik,vasárnap meg ha teheti halászik.Ez a hobbija.Nem szeret strandra járni,sőt nem is hajlandó,szóval megmutatni nem tudom.Köazi a válaszokat.
2012. júl. 8. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!