Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Sürgős!

Mit tegyek? Sürgős!

Figyelt kérdés

A páromnak a héten lesz a születésnapja, s megbeszéltük, hogy elmegyünk majd a hétvégén egy cukrászdába sütizni. Anyukám viszont kitalálta, hogy ő sütni akar egy tortát a páromnak. Ezzel nem is lenne baj, de engem nagyon zavarna, hisz mégis csak az én páromról van szó, de én sajnos nem tudok főzőcskézni, mert az egyetemen vagyok gyakorlaton. Reggeltől késő délutánig hajtás és csak a hétvégén tudok hazamenni. De ha hagynám anyumnak, akkor biztos hogy jönnének a "bezzeg anyád képes volt tortát sütni nekem, pedig nem is ő a párom" és hasonló beszólások. A párom azt mondta, hogy ezt én beszéljem meg anyukámmal, ő ebbe nem akar beleszólni.


Nektek mi a véleményetek? Engedjek anyukámnak vagy se?



2012. júl. 10. 21:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért nem mentek el akkor vacsorázni? Vagy rendeljetek valamit töltsétek együtt az estét. Vagy anyukádnak mondd meg ne süssön mert te el akarod vinni őt.
2012. júl. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A párom mondta, hogy sütit szeretne, ezért találtuk ki a cukrászdát, egybekötve egy kis esti sétával vagy bicózással. De ő sem tudja eldönteni, hogy mit akar, mert "hm, anyud olyan finom tortát tud csinálni, meg jól nézett ki az előző is". Szóval ez nekem most kicsit olyan, hogy én döntsem el helyette, hogy mi legyen...
2012. júl. 10. 22:08
 3/15 anonim ***** válasza:

Egy gyertyafényes vacsinál nincs romantikusabb dolog a világon.

Már arra is van mód(a legtöbb étteremben elnézik,ha előre bejelented), hogy elfogyasszatok egy finom éttermi ebédet/vacsorát, a tortát pedig leadod egyszerűen az étterem konyháján, hogy ezt hozzák ki.

Ha normális az étterem, pláne ha egyébként is gyakran jársz oda, belemennek.


Nekem már volt ilyen esetem étteremmel, amikor menü jelleggel is ott kajáltam mindennap.

2012. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi a problémád? Miért baj,ha anyukád süti a tortát? Ha meg nem érdekelné a barátod, vagy esetleg utálná, akkor meg az lenne a baj.
2012. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mint ahogy írtam, az a baj ezzel, hogy ha hagynám anyumnak, akkor biztos hogy jönnének a "bezzeg anyád képes volt tortát sütni nekem, pedig nem is ő a párom" és hasonló beszólások.
2012. júl. 10. 22:16
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted komolyan mondana ilyet?
2012. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó hülye párod van!
2012. júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sajnos volt már ehhez hasonló megjegyzéshez példa... Ha nem is másnap, vagy azután nap, de a fejemhez lenne vágva ez is. :S
2012. júl. 10. 22:24
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor mondd anyudnak,hogy ne süssön tortát neki.Vegyél egy kis muffint vagy valami sütit,tegyél rá egy gyertyát és kész is az egyszemélyes tortája.Nem mondhatja,hogy nem gondoltál rá.
2012. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Van egy bunkó párod, te meg itt izgulsz, hogy hogyan lepd meg? Miért?
2012. júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!