Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nő szolgalelkű?

Minden nő szolgalelkű?

Figyelt kérdés

szívesen csináltok meg otthon minden feladatot?kaja/takaritás/gyereknevelés?

csak nekem tűnik furának,hogy egy átlag nő szó nélkül kiny*lja a férje se*ggét?


2012. júl. 15. 22:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
Én szolgalelkű vagyok alapvetően. Az egész család s.ggét kinyalom mert így érzem magam jól. Ők hálásak ezért, így mindenki boldog.
2012. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon rossz a felfogásod.Ha már így fogod fel az egészet akkor keress alkalmi kapcsolatot
2012. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

Én inkább domináns vagyok de csak kicsit, társként csinálunk mindent, de amíg csak én dolgozom addig párom vezesse a háztartást..Ha ő is dolgozik ez az arány 50-50

23l

2012. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Férjem nincs, de exemnek nem nyaltam ki a se*ggét, hogy téged idézzelek.
2012. júl. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
48%

Szolgalelkű? Honnan jöttél? Ez nem szolgalelkűség.

Nálunk a barátomnál ez szóba se jöhet...megosztozunk a feladatokon,de mivel szeretem,nagyon,mindennél jobban,nem okoz gondot mondjuk főzni neki,vagy rendet rakni a lakásában,ha neki épp nincs ideje rá. Ugyanezt megteszi ő is a kedvemért. Szóval elég hülye felfogásod van...

2012. júl. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Elvégzem a házimunkát, hogy ne éljünk disznóólban, nevelem a gyermekem, mert szeretem, főzök, hogy egészséges és finom ételeket együnk, nem szolgalelkűségből,hanem szeretetből és igényességből.Ha lenne párom, szívesen elkényeztetném őt is, de elvárnám, hogy kivegye a részét a feladatokból.
2012. júl. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
61%
Napi 8 órát dolgozom, heti 5 napon. A férjem heti 6 napon 12 órázik. Igen, mindent én csinálok itthon. Ettől nem vagyok szolgalelkű szerintem. Egy gyerekünk van.
2012. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagyok szolgalelkű, csak szeretem a tisztaságot!:D Elpakolok, kedvem van kiteregetek, felnyalom a lakást és nem a férjem s.ggét!:D:D mivel ő is tisztaságmániás, ha neki jut eszébe először, ő csinálja, és így van ez minden más dologgal is, pont.
2012. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
45%

Nem kell általánosítani!Vannak szolga lelkű nők, de nem mindegyik az!

Egyébként pedig létezik munkamegosztás is, és kölcsönösség is létezik.

Neked vagy egy nagy marha papucsférjed lesz, vagy olyan,aki szétveri a papucsot a fejeden.

2012. júl. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
16%
Nem szolgalelküek vagyunk, hanem mi nők szeretünk GONDOSKODNI a szeretteinkről. Ez a legtöbb nőben benne van.
2012. júl. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!